Son Dakika Haberleri: ABD'de Bir Çift 915 Metre Yükseklikte Evlendi

ABD'de Bir Çift 915 Metre Yükseklikte Evlendi

6 yıl önce

ABD'de yeni evlenecek bir çift, 915 metre yükseklikteki ve ancak usta dağcıların tırmandığı bir kayalığın tepesinde evlenme kararı aldı.

1
ABD'de yeni evlenecek bir çift, sıradışı bir mekanda "Ölüm bizi ayırana kadar" diyebilmek için çılgınca bir düğün töreni planladı.
2
Çift, dağcılık tecrübeleri bulunmamasına rağmen, ailelerinin veya arkadaşlarının herhangi bir yönlendirmesi olmadan, 915 metre yükseklikteki bir kayalığın tepesinde evlenme kararı aldı.
3
Yosemite Ulusal Parkı'ndaki ünlü "Kayıp Ok Çıkıntısı" isimli kayalıkta hazırlıklara başlayan çift, düğün günü heyecan verici bir tecrübe yaşayarak, 2 kayalık arasında gerilen halatların yardımıyla Kayıp Ok Çıkıntısı'nın tepesine geçti.
4
Çiftin fotoğraflarını ise, aynı zamanda bir dağcı olan, fotoğrafçı Ben Horton çekti.
5
Ortaya, 915 metre yükseklikte ve bugüne kadar benzeri olmayan bir düğünün sıradışı fotoğrafları çıktı.
6Haber Yayın Tarihi: 13.11.2013 01:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!