ABD'de Bir Kişi Kendini Parkta Yaktı - Son Dakika

ABD'de Bir Kişi Kendini Parkta Yaktı

05.10.2013 12:45

ABD'nin başkenti Washington'da Kongre ile Washington Anıtı arasındaki "National Mall" adı verilen parkta bir kişi kendini ateşe verdi.

1
ABD'nin başkenti Washington'da Kongre ile Washington Anıtı arasındaki "National Mall" adı verilen parkta bir kişi kendini ateşe verdi.
2
Polis ve itfaiye yetkilileri, başından aşağıya benzin dökerek kendini ateşe veren kişiyi, çevredekilerin müdahalesinin ardından havayoluyla hastaneye kaldırdı.
3
Kimliği belirsiz kişinin vücudunda ağır yanıklar oluştuğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.
4
Etraftan geçenlerin, tişörtleriyle alevlere müdahale ettiği ve o sırada kişinin bilincinin yerinde olduğu ifade edildi.
5
Olaya tesadüf tanık olan Adalet Bakanlığı avukatı Katy Scheflen, adam kendini ateşe verirken, tripod kullanan bir kişinin de kamerayla onu filme aldığını söyledi.
6
Olay yeri, dün bir kadın sürücü ile Gizli Servis ve polis ekipleri arasında Beyaz Saray'dan Kongre'ye kadar uzanan kovalamacada sürücünün vurularak öldürüldüğü noktanın birkaç blok ötesinde bulunuyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika ABD'de Bir Kişi Kendini Parkta Yaktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler