Son Dakika Haberleri: ABD'de Bir Kişi Kendini Parkta Yaktı

ABD'de Bir Kişi Kendini Parkta Yaktı

7 yıl önce

ABD'nin başkenti Washington'da Kongre ile Washington Anıtı arasındaki "National Mall" adı verilen parkta bir kişi kendini ateşe verdi.

1
ABD'nin başkenti Washington'da Kongre ile Washington Anıtı arasındaki "National Mall" adı verilen parkta bir kişi kendini ateşe verdi.
2
Polis ve itfaiye yetkilileri, başından aşağıya benzin dökerek kendini ateşe veren kişiyi, çevredekilerin müdahalesinin ardından havayoluyla hastaneye kaldırdı.
3
Kimliği belirsiz kişinin vücudunda ağır yanıklar oluştuğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.
4
Etraftan geçenlerin, tişörtleriyle alevlere müdahale ettiği ve o sırada kişinin bilincinin yerinde olduğu ifade edildi.
5
Olaya tesadüf tanık olan Adalet Bakanlığı avukatı Katy Scheflen, adam kendini ateşe verirken, tripod kullanan bir kişinin de kamerayla onu filme aldığını söyledi.
6
Olay yeri, dün bir kadın sürücü ile Gizli Servis ve polis ekipleri arasında Beyaz Saray'dan Kongre'ye kadar uzanan kovalamacada sürücünün vurularak öldürüldüğü noktanın birkaç blok ötesinde bulunuyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 05.10.2013 12:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!