Son Dakika Haberleri: ABD'deki Dev Yangında Kim Kardashian'ın Evi Tahliye Edildi!

ABD'deki Dev Yangında Kim Kardashian'ın Evi Tahliye Edildi!

5 gün önce

ABD'nin California eyaletinde baş gösteren dev yangın nedeniyle birçok ev tahliye edilirken, dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian'da evini boşalttı.

1
ABD'nin California eyaletinin kuzeyindeki San Francisco şehrinin yaklaşık 290 kilometre kuzeydoğusundaki Paradise kasabası ve civarını etkisi altına alan yangında 9 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
2
CNN'de yer alan habere göre 35 kişinin kaybolduğu dev yangın, Californiya'nın güney kesimlerinde de etkili oldu ve Malibu sahiline kadar ilerleyen diğer yangınlarda da toplam 250 bin kişi için tahliye emri verildi.
3
ABD'deki dev yangında, ABD'li yıldız Kim Kardashian'ın da evini tahliye etmesi istenenler arasında olduğu öğrenildi.
4
Evini boşaltmak zorunda olan yıldız, yangına müdahale eden ekiplere de sosyal medya üzerinden teşekkür etti.
5
Californiya İtfaiye biriminden yapılan açıklamada, dev yangında 27 bin nüfuslu Paradise kasabasında binden fazla yapının kullanılamaz hale geldiğini, on binden fazla kişinin kasabayı terk etmek zorunda kaldığını açıkladı.
6
California'daki yangınların en büyüğü olan Camp Fire'ın, yaklaşık 285 kilometrekare alana kadar ulaştığı belirtildi.
7
150 binden fazla kişiye tahliye emri verilen yangın nedeniyle Oregon, Nevada, Arizona gibi çevre eyaletlerden de itfaiye ekibi takviyesi istendi.
8
9
10
11

YORUMLAR


Diğer Galeriler

3 Kadın, Cinsel İlişki Oyuncağı Dükkanından 600 Dolar Değerinde Vibratör Çaldı! 59 Yıl Önce Kaybolan Dağcıların Cesedi Bu Halde Bulundu! Sosyal Medyanın En Nefret Edilen Fenomeni: Aylık Kazancı 37 bin TL Dilan Çiçek Deniz'in Eski Hali Dolandırıcılıktan Yargılanacak Cinsten Bir Küvet Dolusu Bozuk Parayla, iPhone XS Satın Aldı