Son Dakika Haberleri: ABD'deki Dev Yangında Kim Kardashian'ın Evi Tahliye Edildi!

ABD'deki Dev Yangında Kim Kardashian'ın Evi Tahliye Edildi!

3 ay önce

ABD'nin California eyaletinde baş gösteren dev yangın nedeniyle birçok ev tahliye edilirken, dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian'da evini boşalttı.

1
ABD'nin California eyaletinin kuzeyindeki San Francisco şehrinin yaklaşık 290 kilometre kuzeydoğusundaki Paradise kasabası ve civarını etkisi altına alan yangında 9 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
2
CNN'de yer alan habere göre 35 kişinin kaybolduğu dev yangın, Californiya'nın güney kesimlerinde de etkili oldu ve Malibu sahiline kadar ilerleyen diğer yangınlarda da toplam 250 bin kişi için tahliye emri verildi.
3
ABD'deki dev yangında, ABD'li yıldız Kim Kardashian'ın da evini tahliye etmesi istenenler arasında olduğu öğrenildi.
4
Evini boşaltmak zorunda olan yıldız, yangına müdahale eden ekiplere de sosyal medya üzerinden teşekkür etti.
5
Californiya İtfaiye biriminden yapılan açıklamada, dev yangında 27 bin nüfuslu Paradise kasabasında binden fazla yapının kullanılamaz hale geldiğini, on binden fazla kişinin kasabayı terk etmek zorunda kaldığını açıkladı.
6
California'daki yangınların en büyüğü olan Camp Fire'ın, yaklaşık 285 kilometrekare alana kadar ulaştığı belirtildi.
7
150 binden fazla kişiye tahliye emri verilen yangın nedeniyle Oregon, Nevada, Arizona gibi çevre eyaletlerden de itfaiye ekibi takviyesi istendi.
8
9
10
11

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Her Sözü Olay Olan Güzel Manken, Çekimlerde Bikinili Görüntülendi! Fotoğraftakinin Kim Olduğunu Duyan Şaşıp Kalıyor! İşte Instagram'ın Son Modası: 10yearchallenge Ormanda Yaşamayı Seçen Ünlü Youtuber, Paylaştığı Fotoğrafla Şoke Etti Dünya Üzerindeki Garip Hastalıklar, Görenlere Korku Salıyor! Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, Çatıdan Çıplak Model Fırlattığı Evini Kiralığa Çıkarttı