Son Dakika Haberleri: ABD Kongre Binası Önünde Çatışma Çıktı

ABD Kongre Binası Önünde Çatışma Çıktı

7 yıl önce

Washington'da ABD Kongresi yakınlarından silah sesi yükseldi.

1
ABD Kongre Binası çevresinde silah sesleri duyuldu. Kongre Binası'na giriş ve çıkışlar durduruldu. Olayda kongreyi korumakla görevli bir polis memurunun yaralandığı belirtiliyor.
2
ABD Kongre binası yakınında yaşanan olayda, polisin takibe aldığı şüpheli kadın sürücünün vurularak öldürüldüğü bildirildi.
3
Washington polis şefi Cathy Lanier, 34 yaşındaki şüphelinin Kongre binası yakınında vurularak öldürüldüğünü açıkladı.
4
Başkentte heyecan yaratan kovalamacaya dair detaylarda, kadın sürücünün önce Beyaz Saray'ın dış tarafında bulunan caddedeki bariyerlere çarptığı ve ardından hızla Pennsylvania Caddesi üzerinden Kongre'ye doğru kaçtığı ve bu sırada Gizli Servis ve polis ekiplerince takibe alındığı belirtiliyor.
5
Amerikan medyasında yayınlanan görüntülerde, kadın sürücünün Kongre civarında etrafının sarıldığı ve polislerin araçlarından inerek silahla araca yaklaştığı görülüyor.
6
Bu sırada ani manevra yapan kadın sürücü polislerden kaçmaya başlarken, güvenlik ekipleri arkasından ateş açıyor.
7
Kadın sürücünün, hızla Kongre'nin kuzey tarafına doğru kaçtığı görülüyor ve bu sırada çevredeki bazı insanların da yere yattığı kameralara yansıyor.
8
Bir Gizli Servis aracına da çarptığı görülen şüpheli sürücünün, Senato'nun çalışma binalarından Hart'ın hemen dışında polis tarafından vurulurak öldürüldüğü belirtiliyor.
9
Temsilciler Meclisi İç Güvenlik Komitesi Başkanı Michael McCaul, CNN'e verdiği demeçte, yetkililerin, kadın sürücünün akli dengesinin bozuk olabileceğini düşündüklerini söyledi.
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 03.10.2013 10:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!