ABD'li Askerler Bodrum Gecelerinde... - Son Dakika

ABD'li Askerler Bodrum Gecelerinde...

10 yıl önce

1
Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde limana demirleyen ABD Deniz Kuvvetleri donanmasına bağlı ‘USS Carney' adlı savaş gemisinin askerleri Barlar Sokağı'nda sabaha kadar eğlendi.
2
‘USS Carney' adlı savaş gemisinin Marmaris Limanı'na demirlemesiyle birlikte, ABD'li erkek ve kadın askerler soluğu Barlar Sokağı'nda aldı. Disko ve eğlence merkezlerini dolduran askerler, saat 03.30'a kadar içki içti, eğlendi. Askerler, yüzlerine maskeler takarak şov kızlarıyla dans etti.
3
Marmaris'e ilk defa gelen ‘USS Carney' adlı savaş gemisinin askerleri, Barlar Sokağı'ndaki fast food satan mekanların sahiplerini de memnun etti. Amerikan askerlerinin tercihi döner oldu.
4
Amerikan askerleri barlarda eğlenirken polis de yoğun güvenlik önlemi aldı. Barlar Sokağı'nın giriş ve çıkışları çevik kuvvet polisi tarafından kontrol altına alındı. Saat 03.30'dan sonra askerlerin gemilerine dönmeleri için kullanacakları yollar kontrol edildi. Amerikan askerleri gemilerine dönene kadar olumsuz herhangi bir olay yaşanmadı.
5
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 07.07.2010 02:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! Karısı doğumdayken eve eskort çağıran iş adamının alem gecesi kan gölüne döndü Trans birey olduğuna kimse inanamıyor! Norveç'in Kendall Jenner'ı güzelliğiyle baş döndürüyor Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi

Son Dakika Haberleri