ABD'li Askerler Bodrum Gecelerinde... - Son Dakika

ABD'li Askerler Bodrum Gecelerinde...

07.07.2010 14:32

1
Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde limana demirleyen ABD Deniz Kuvvetleri donanmasına bağlı ‘USS Carney' adlı savaş gemisinin askerleri Barlar Sokağı'nda sabaha kadar eğlendi.
2
‘USS Carney' adlı savaş gemisinin Marmaris Limanı'na demirlemesiyle birlikte, ABD'li erkek ve kadın askerler soluğu Barlar Sokağı'nda aldı. Disko ve eğlence merkezlerini dolduran askerler, saat 03.30'a kadar içki içti, eğlendi. Askerler, yüzlerine maskeler takarak şov kızlarıyla dans etti.
3
Marmaris'e ilk defa gelen ‘USS Carney' adlı savaş gemisinin askerleri, Barlar Sokağı'ndaki fast food satan mekanların sahiplerini de memnun etti. Amerikan askerlerinin tercihi döner oldu.
4
Amerikan askerleri barlarda eğlenirken polis de yoğun güvenlik önlemi aldı. Barlar Sokağı'nın giriş ve çıkışları çevik kuvvet polisi tarafından kontrol altına alındı. Saat 03.30'dan sonra askerlerin gemilerine dönmeleri için kullanacakları yollar kontrol edildi. Amerikan askerleri gemilerine dönene kadar olumsuz herhangi bir olay yaşanmadı.
5
6
7
8
9
10
11

Son Dakika ABD'li Askerler Bodrum Gecelerinde... - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor