ABD'li şarkıcı Lizzo'nun çıplak banyo pozu olay yarattı! Kerem Bürsin iddialı paylaşıma kayıtsız kalamadı - Son Dakika

ABD'li şarkıcı Lizzo'nun çıplak banyo pozu olay yarattı! Kerem Bürsin iddialı paylaşıma kayıtsız kalamadı

26.11.2019 15:22

ABD'li şarkıcı Lizzo, sosyal medya hesabından paylaştığı çıplak banyo pozuyla olay yarattı. Türk oyuncu Kerem Bürsin de Lizzo'nun cesur fotoğrafını beğendi.

1
Başarılı şarkıcı Lizzo, Instagram hesabından paylaştığı çıplak pozuyla magazin gündemine bomba gibi düştü.
2
Banyo aynasında kalçasını dönerek verdiği çıplak pozun altına ''K*çımı öp'' notu düşen ünlü şarkıcı, iddialı paylaşımıyla bir milyonun üzerinde beğeni aldı.
3
Fotoğrafı beğenenler arasında ünlü oyuncu Kerem Bürsin de vardı.
4
Instagram'da 6 milyonu aşkın takipçisi bulunan ABD'li şarkıcı, ocak ayında Los Angeles'da gerçekleşecek olan Grammy'ye; En İyi Solo Pop Performans, En İyi Yeni Sanatçı, Yılın Şarkısı, Yılın Kaydı, Yılın Albümü, En İyi R&B Performansı ve En İyi Geleneksel R&B Performansı kategorilerinde aday gösterilmişti.
5
6
7
8
9

Son Dakika ABD'li şarkıcı Lizzo'nun çıplak banyo pozu olay yarattı! Kerem Bürsin iddialı paylaşıma kayıtsız kalamadı - Son Dakika


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Disney'in geliştirdiği yeni nesil robot bakışlarıyla ürkütüyor Dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho Kuran'dan ayet paylaşarak İzmir'e bağış yapacağını duyurdu Hatay'da hayret verici manzara! Orman küle dönerken yangının ortasında sapasağlam kaldı Bursa'nın 166 yıllık devi depreme dayanamadı! Çıtırtı seslerinin ardından gövdesi ikiye ayrıldı Duvardan atlayıp ayağını kırmıştı! "Şov yapıyorsun" diyenlere inat paylaştığı fotoğraf ağızları açık bıraktı