ABD'nin Güneyini Fırtına ve Hortum Vurdu: 15 Ölü - Son Dakika

ABD'nin Güneyini Fırtına ve Hortum Vurdu: 15 Ölü

ABD'nin fırtınalarıyla ünlü Georgia, Mississippi ve Alabama eyaletlerinde meydana gelen hava felaketinde 15 kişi hayatını kaybetti.

1
ABD'nin güneyinde etkili olan olumsuz hava şartları, 48 saat içinde 15 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. Georgia, Mississippi ve Alabama eyaletlerinin bir bölümünde meydana gelen fırtına, şiddetli yağış ve hortum nedeniyle birçok bina yıkıldı, can kayıpları meydana geldi. 15 kişinin hayatını kaybettiği bölgede, 30'a yakın kişinin yaralandığı kaydedildi.

2
ABD'nin güneyinde etkili olan olumsuz hava şartları, 48 saat içinde 15 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu.

3
Georgia, Mississippi ve Alabama eyaletlerinin bir bölümünde meydana gelen fırtına, şiddetli yağış ve hortum nedeniyle birçok bina yıkıldı, can kayıpları meydana geldi.

4
15 kişinin hayatını kaybettiği bölgede, 30'a yakın kişinin yaralandığı kaydedildi. Florida'nın Panhadle bölgesi ile Alabama'nın güneyinde hortum uyarısı yapıldı.

5
Georgia Valisi Nathan Deal, eyaletin 7 idari bölgesinde olağanüstü hal ilan etti.

6
Ülkenin güneyinde toplam 38 milyon kişinin yaşadığı bölgelerde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle 4 milyon 800 bin kişinin risk altında bulunduğu belirtildi.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 23.01.2017 08:27

Son Dakika ABD'nin Güneyini Fırtına ve Hortum Vurdu: 15 Ölü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü