Abdülhey 5 Aydır Ayrı Yaşıyormuş - Son Dakika

Abdülhey 5 Aydır Ayrı Yaşıyormuş

31.01.2012 19:34

1
Kurtlar Vadisi'nin Abdülhey'i Kenan Çoban'ın, boşanma davası açtığı eşiyle beş aydır ayrı yaşadığı ortaya çıktı.
2
Türkiye'nin sevilen televizyon dizilerinden Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Abdülhey karakteri ile ünlenen Kenan Çoban'ın, Haziran ayında Denizli'de evlendiği ve boşanma davası açtığı eşi Dilek Çoban'la beş aydır ayrı yaşadığı ortaya çıktı.

3
Dilek Çoban'ın avukatı Haluk Değirmenci, çiftin boşanma davasının sürdüğünü, Kenan Çoban'ın mahkemeye düğün masraflarının listesini çıkarıp tazminat istediğini söyledi.

4
Geçen yıl 26 Haziran'da Denizli Polisevi'nde düzenlenen nikah töreniyle İstanbul Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunu Dilek (Özkan) Çoban'la evlenen Kenan Çoban'ın evlilikten iki ay sonra boşanma davası açtığı ortaya çıktı.
5
Kenan Çoban'ın ayrıca boşanma davasıyla birlikte tazminat davası açıp düğünde yaptığı 97 bin 730 lira tutarında masraf listesi gönderip "şimdilik" kaydıyla masraflarının 5 bin lirasını Dilek Çoban'dan istediği öğrenildi.
6
Kenan Çoban'ın eşinden boşandığı yolunda haberlerin yayınlanması üzerine Dilek Çoban'ın avukatı Haluk Değirmenci açıklama yaptı.
7
Çiftin henüz boşanmadığını, davanın sürdüğünü belirten Değirmenci, Dilek Çoban'ın ve ailesinin bu tür haberlerden rahatsız olduğunu söyledi.
8
Çiftin boşandığı ve Kenan Çoban'ın boşanma nedeniyle Dilek Çoban'a yüklü miktarda tazminat ödediği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını dile getiren avukat Haluk Değirmenci, 26 Haziran'da evlenen çiftin 5 aydır ayrı yaşadığını vurguladı.

9

Boşanma davasının 7 Eylül'de Kenan Çoban'ın verdiği dilekçeyle başladığını kaydeden Değirmenci, "Konu yargıdadır ve yargının vereceği her türlü karara saygı duyacağız."

10
"Aksi halde tarafların bu tarz haberler ve tartışmalarla gündeme gelmesi her iki tarafı da rencide etmekten öteye gitmez. Çoban, boşanma davasıyla birlikte tazminat davası da açıp düğünde yaptığı masrafların karşılığını istemiştir."
11
"Biz de bu talebe karşılık karşı tazminat davası açtık. Şu an boşanma davası sürüyor ve müvekkilimin bırakın tazminat almayı, Kenan Çoban nafaka talebini bile kabul etmemiştir. Müvekkilim ve ailesi Denizli'de saygın insanlardır."
12
"Medyada yer alan haberler, müvekkilim ve ailesini son derece rahatsız etmiştir" diye konuştu.

Son Dakika Abdülhey 5 Aydır Ayrı Yaşıyormuş - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement