ABDURRAHMAN ARICI Resimleri

Abdurrahman Arıcı Resimleri

 • 13 Mart 2015 12:22 Kepez'de İstiklal Marşı Okuma Yarışması Kepez'de İstiklal Marşı Okuma Yarışması Kepez Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediği “İstiklal Marşı Okuma Yarışması”nın finali, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Kepez Kaymakamı Savaş Tuncer ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural’ın katılımı ile Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
 • 10 Şubat 2015 14:39 Muzeyyen Senar Son Yolculuğuna Uğurlandı Muzeyyen Senar Son Yolculuğuna Uğurlandı
 • 14 Ocak 2015 13:51 Bakan Yardımcısı ve Belediye Başkanından Fenerbahçe'ye Ziyaret Bakan Yardımcısı ve Belediye Başkanından Fenerbahçe'ye Ziyaret Antalya'nın Serik İlçesi'nde ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe kampını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı ile Serik Belediye Başkanı Ak Partili Ramazan Çalık, futbolcularla sohbet etti.
 • 30 Aralık 2014 13:02 AK Parti Belediye Başkanları 2 Bakan Yardımcısı ile Görüştü AK Parti Belediye Başkanları 2 Bakan Yardımcısı ile Görüştü Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, beraberindeki diğer AK Partili belediye başkanları ile birlikte Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı ve Sağlık Bakan Yardımcısı Erkan Kandemir’i ziyaret etti.
 • 03 Aralık 2014 22:36 Arıcı, Hakemlere Sahip Çıktı Arıcı, Hakemlere Sahip Çıktı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, Yalova’da Türk hakemliği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
 • 19 Eylül 2014 17:34 Bakan Yardımcısı Arıcı Van'da Bakan Yardımcısı Arıcı Van'da Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Gevaş ilçesindeki Selçuklu Mezarlığının hoş bir görünüme sahip olmadığını vurgulayarak, “Gevaş Belediyemiz, Kaymakamlığımız ve Kültür ve Turizm Bakanlığı olarak Selçuklu Mezarlığı ve Halime Hatun Kümbeti’ni projelendirip ayağa kaldıracağız” dedi.
 • 03 Eylül 2014 21:45 Abdurrahman Arıcı'dan Eski Hakemlere Sitem Abdurrahman Arıcı'dan Eski Hakemlere Sitem Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı ve TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, "Televizyonlarda programlara katılan ve geçmişte hakemlik yapan arkadaşlarımız, kişisel haklarla ilgili konulara giriyor.
 • 15 Nisan 2014 23:05 Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı Sergi Açılışına Katıldı - Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı Sergi Açılışına Katıldı - Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Türkiye'de 2002 yılında elde ettikleri turizm gelirinin 11,9 milyar dolar iken, 2013 yılında 32,3 milyar dolara yükseldiğini söyledi.
 • 26 Ocak 2014 20:27 Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Gazipaşa'da Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Gazipaşa'da Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, AK Parti Milletvekili Gökçen Enç, Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Menderes Türel, AK Parti Il Başkanı Mustafa Köse seçim otobüsü ile Gazipaşa ilçesine geldi.
 • 27 Ağustos 2013 21:49 20 İlin Kültür ve Turizm Müdürü Bitlis'te Toplandı (2) 20 İlin Kültür ve Turizm Müdürü Bitlis'te Toplandı (2) Bitlis'te 20 ilin Kültür ve Turizm Müdürleri'nin katılımıyla yapılacak istişare toplantısına katılmak üzere gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Bitlis'te tarihi mekanları ve Nemrut Krater Gölü'nü gezdi.
 • 27 Ağustos 2013 20:35 Bakan Yardımcısı Arıcı, Nemrut Krater Gölünde İncelemelerde Bulundu Bakan Yardımcısı Arıcı, Nemrut Krater Gölünde İncelemelerde Bulundu BİTLİS (İHA) – Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Nemrut Krater gölünü ziyaret etti.
 • 14 Temmuz 2013 17:22 Bakan Yardımcısı Arıcı: Side Antik Kent, Kültür Turizminde Öncü Bakan Yardımcısı Arıcı: Side Antik Kent, Kültür Turizminde Öncü Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Antalya Side Antik Kent'in kültür turizminin yaygınlaşmasında öncü bir tarihi ören yeri olduğunu bildirdi.