Abur cubur yemekten 120 kiloya kadar çıkmıştı! 18 ayda bambaşka biri oldu - Son Dakika

Abur cubur yemekten 120 kiloya kadar çıkmıştı! 18 ayda bambaşka biri oldu

19.10.2019 14:20

Abur cubur düşkünlüğüyle 120 kiloya kadar çıkan 32 yaşındaki İngiliz kadın, katıldığı zayıflama programıyla 18 ayda öyle bir değişti ki şimdi arkadaşları bile onu tanıyamıyor.

1
İngiltere Batı Sussex'te yaşayan, sosyal hizmet şirketinde yöneticilik yapan 32 yaşındaki Emma Aplin, 120 kiloya ulaştığında depresyonun eşiğindeydi.
2
Emma kendini bildi bileli zayıf olmamıştı ve bugüne dek herhangi bir diyet uygulamamıştı.
3
Büyük bir azimle 18 ay içinde 60 kilo verdi.
4
Hayatının büyük kısmını abur-cuburlar, patates cispleri ve kızartma yiyerek geçiren Emma, 120 kiloya kadar çıktı.
5
Emma, verdiği kiloları sayesinde artık çok daha mutlu olduğunu, kendisine daha fazla güven duyduğunu ve zayıfladığı için bazı arkadaşlarının kendisini görünce tanıyamadığını söyledi.
6
Artık aynaya artık bakamayan Emma, bir arkadaşının tavsiyesi üzerine, Slimming World (Her yaştan insanın kilo kaymetsine yardımcı olan 'Zayıflama Dünyası') programına katıldı.
7
8

Son Dakika Abur cubur yemekten 120 kiloya kadar çıkmıştı! 18 ayda bambaşka biri oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maradona'nın cenazesi ülkesinde çatışma çıkarttı! Ortalık bir anda karıştı Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşçilerin ilmek ilmek işlediği kırmızı küre ortaya çıktı Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti Kalpleri durma noktasına geldi! Survivor'da masaj yaptıracağını sanan ünlüler, ecel teri döktü Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi