Son Dakika Haberleri: Acemi Cadı'nın yakışıklı Selim'iydi! Çağkan Çulha bakın kiminle evlendi!

Acemi Cadı'nın yakışıklı Selim'iydi! Çağkan Çulha bakın kiminle evlendi!

25 gün önce

Yayınlandığı dönemde en sevilen dizilerden biri olan Acemi Cadı'daki Selim'i hatırladınız mı? Selim karakteri ile ünlenen Çağkan Çulha, İpek Ertuğral ile hayatını birleştirdi.

1
Cadı olduğunu öğrenen Ayşegül'ün ailesi ve arkadaşlarıyla yaşadığı eğlenceli anları anlatan Acemi Cadı dizisini muhakkak hatırlarsınız..
2
2006 yılında yayınlanan dizi, gençler tarafından büyük beğeniyle izlenilmiş ve Merve Boluğur (Ayşegül) ve Çağkan Çulha'ya (Selim) şöhretin kapılarını açmıştı.
3
Acemi Cadı'yı hatırlayıp Selim'i hatırlamamak hiç olmaz! Selim, Ayşegül'ün büyük aşkı.
4
Sessiz sedasız evlendi!
Sessiz sedasız evlendi!
Genç kızlarımız belki üzülecek ama 33 yaşındaki oyuncu Çağkan Çulha, geçtiğimiz gün evlendi.
5
Ağustos ayında avukat İpek Ertuğral ile nişanlanan Çağkan Çulha, geçtiğimiz gün bu beraberliği evlilikle taçlandırdı.
6
Çağkan Çulha, yıllardır birlikte olduğu ve 2018 yılının Ağustos ayında nişanlandığı İpek Ertuğral ile hayatını birleştirdi. Çiftin, Cumartesi günü gerçekleşen nikah törenine yakın çevresi ve arkadaşları katıldı.
7
Tek kare bile paylaşmadı!
Tek kare bile paylaşmadı!
Eşi İpek Ertuğral, Instagram hesabında hemen soyadını değiştirdi ve düğün fotoğraflarını yayınladı. Fakat Çağkan Çulha'nın, tek bir fotoğraf karesi bile paylaşmaması dikkat çekti.
8
Çağkan Çulha, büyük bir hayran kitlesi kazandığı Acemi Cadı'dan sonra birçok farklı dizide de karşımıza çıktı. 2006 -2007 yılları arasında devam eden dizi sonrası oyuncu Oktay Kaynarca'nın başrolü olduğu Adanalı dizisinde Engin'i oynadı.
9
Muhteşem Yüzyıl ve Kaçak dizilerindeki genç çocuk algısını değiştirdi.
10
Oyunculuğu ile hayran kitlesini artıran Çulha, İsimsizler ve AslaN Ailem dizilerinde de rol aldı.
11
2018 yılından beridir ekranlarda yer almıyor. Şimdilerde vücut geliştiren oyuncu sosyal medya hesabında yaşadığı değişimi gözler önüne seriyor.
12
Mine Mutlu'nun oğlu!
Mine Mutlunun oğlu!
Türkiye tescilli güzeli Mine Mutlu'nun oğlu.
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 17.10.2019 10:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 il açıklandı! Bakın ilk sırada kim var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin