Acılı anne Ebru, 3 ay önce kaybettiği oğlu Pars'ı unutamıyor: Seni çok özlüyorum Ponçiğim - Son Dakika

Acılı anne Ebru, 3 ay önce kaybettiği oğlu Pars'ı unutamıyor: Seni çok özlüyorum Ponçiğim

Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan, Nisan'da 2 yıldır mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenilerek hayatını kaybetmişti. Küçük oğlu Pars Tan'ı kaybeden Ebru Şallı, acısını onunla olan fotoğraflarına yazdığı özlem dolu notlarla bastırıyor. Şallı son olarak Pars'ın fotoğrafını paylaşıp "Seni çok özlüyorum" notunu düştü.

1
Ebru Şallı, geçtiğimiz aylarda vefat eden oğlu Pars ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.

2
Şallı, Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştığı fotoğrafına "Seni çok seviyorum meleğim" notunu yazdı.
3
Şallı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımına ise "Bağımız hiç kopmayacak… Sonsuza kadar seninleyim Ponçiğim. Seni çok seviyorum" notunu düştü. Şallı'nın paylaşımı 4 dakikada 15 binin üzerinde beğeni ve 800'ün üzerinde yorum aldı.
4
Ebru Şallı'nın 9 yaşındaki oğlu Pars bir süredir tedavi gördüğü lenfoma hastalığı nedeniyle geçtiğimiz nisan ayında yaşamını yitirdi. Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'dan olan 9 yaşındaki oğlu Pars yaklaşık 2 yıldır lenfoma tedavisi görüyordu.
5
2019 yılında bir televizyon programına katılan Ebru Şallı, o dönem yaptığı açıklamada oğlu Pars'ın bir senedir lenfoma kanseri nedeniyle tedavi gördüğünü ve 1 yıldır bu hastalıkla mücadele ettiklerini açıklamıştı.
6
Canlı yayında yaptığı açıklamada; "Pars'ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Pars'ın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz" demişti.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR (27)
  • şaban şahin: ebru hanım bizler emanetciyiz sonu olmayan bu dunyada ellbet bizlerde gercek olan ahirete göc edicez rabbim bizleri sınavdan geciriyor bizler şükredelim bizlere evlat sevgisi yaşattığı icin allahım sabır ihsan eylesin sizlere Cevap Yaz 10 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı