'Açılın Ula Uşaklar' - Son Dakika

'Açılın Ula Uşaklar'

17.05.2011 21:39

1
Rize'de 65 kişi, Bekiroğlu İnşaat firmasından 3 yıl önce parasını ödeyerek daire satın aldı. Ancak geçen sürede tapularını alamayan vatandaşların dairelerinin, müteahhidin borçları nedeniyle ipotek altında olduğu ortaya çıktı.
2
Gerçeği öğrenen 65 kişi, bugün öğle saatlerinde, Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan ve müteahhide ait olan Bekiroğlu Lokantası'na gitti. 'Dolandırıldıkö pankartları ile lokantanın ön tarafında yer alan masalara oturan vatandaşlar, daha sonra içeriye girmeye çalıştı.
3
Bu sırada vatandaşlarla lokanta çalışanı garsonlar arasında arbede çıktı. Polisin müdahalesi ile dışarıya çıkartılan öfkeli kalabalık, lokantanın cam, çerçeve, tabak ve masalarını kırmaya başladı. Olay yerine gelen takviye polis ekiplerinin müdahalesi ile güçlükle lokantadan uzaklaştırılan kalabalık kendilerine saldıran garsonlardan şikayetçi olacaklarını söyledi.
4
Bir süre lokanta önünde bekleyen, ardından da polis merkezine giderek şikayetçi olan vatandaşlar, yılların birikimiyle aldıkları dairelerinin ellerinden alındığını belirterek, müteahhit Mehmet Ali Bekiroğlu'nun kendileri ile görüşmediğini ve telefonlarına çıkmadığını söyledi.

5
Bu arada, olayın meydana geldiği sırada yemek yiyen müşteriler de lokantayı terk etti. Polis, lokanta çevresindeki güvenlik önlemlerini halen devam ettiriyor.
6
7
8

Son Dakika 'Açılın Ula Uşaklar' - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Oğlunun doğum gününde çıplak poz paylaşan Ganalı artist, hapis cezasına çarptırıldı Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı