Açılışta renkli anlar! Putin ve Erdoğan, Moskova'da külah dondurma yedi - Son Dakika

Açılışta renkli anlar! Putin ve Erdoğan, Moskova'da külah dondurma yedi

27.08.2019 16:43

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Moskova'daki Jukovski Uluslararası Havaalanı'nda düzenlenen fuarda, külah dondurma yedi.

1
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Moskova'daki Jukovski Uluslararası Havaalanı'nda düzenlenen MAKS-2019 Uluslararası Havacılık ve Uzay Fuarı'nın açılış törenine katıldı. Törene katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e daveti için teşekkür etti.
2
MAKS-2019 Uluslararası Havacılık ve Uzay Fuarı'nı kendi alanının lider fuarlarından biri olarak gördüğünü belirten Erdoğan, şunları söyledi: "Bizim de bu sene 14'üncüsünü gerçekleştirdiğimiz İDEF Fuarımız var. Ayrıca MAKS-2019 tarzı, özellikle gençlerimize yönelik İstanbul'da TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ni de düzenliyoruz. Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz festival, 550 binden fazla ziyaretçiyi ağırlamıştı.17-22 Eylül 2019'da düzenlenecek bu seneki etkinliğe de 1 milyonun üzerinde katılımcı bekliyoruz. Sayın Putin başta olmak üzere tüm Rus halkını festivalimize beklediğimizi ifade etmek istiyorum. 'İstikbal göklerdedir' parolasıyla son dönemde Türkiye olarak havacılık alanında önemli hamlelere imza atıyoruz."
3
İki liderin dondurma yediği anlar, kameralara böyle yansıdı.
4

YORUMLAR (5)
  • russian: ruslar çıkarı olmadan hiç bir işe kalkışmaz bunlar öyle bir millet ki sizin hayal edemediğiniz şeylerin peşindeler para felan hikaye yani. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ?: RUSLARIN ÇOĞU HALAA UÇAKLARINI DÜŞÜRDÜK DİYE KIZGIN. KİM OLURSA OLSUN VATAN TOPRAĞI UĞRUNDA CAN VERİYORUZ. CAN ALIYORUZ. EMPATİ YAPSINLAR. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Açılışta renkli anlar! Putin ve Erdoğan, Moskova'da külah dondurma yedi - Son Dakika


Advertisement