'Açın kapıyı' repliğiyle fenomenleşen Nejdet'in eşi bakın kim çıktı! - Son Dakika

'Açın kapıyı' repliğiyle fenomenleşen Nejdet'in eşi bakın kim çıktı!

30.01.2020 16:43

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın 'Açın Kapıyı' skecinde Nejdet karakterini canlandıran Gürhan Altundaşar'ın gerçek hayattaki eşi de kendi gibi ünlü bir isim çıktı.

1
'Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin 'Nejdet' karakteriyle hafızalara kazınan ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Gürhan Altundaşar, 1984 Ankara doğumlu.
2
Altundaşar, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı'nda okudu.
3
Altundaşar'ın bu dala tutunması uzun bir süreç oldu. 5 yıl sınavlara girdi.
4
Genelde aileler çocuklarının oyuncu olma isteğini desteklemezken Altundaşar'ın ailesi aksine hep destekledi.
5
2013 yılında İstanbul'a geldi ve burada çeşitli tiyatrolarda yer almaya başladı. 2016 yılında BKM Mutfak ile tanışan Altundaş, şimdi sokakta herkesin tanıdığı bir isim oldu.

6
2018 yılında kendisi gibi oyuncu olan Merve Dizdar ile evlendi.
7
Merve Dizdar, 25 Haziran 1986'da İzmir'de dünyaya geldi. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi'nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yaptı.
8
Tiyatro kariyerine Semaver Kumpanya ile başladı.
9
"İlk sinema deneyimi "Bir ses böler geceyi" filminde, Cem Davran ile yapan Merve Dizdar, Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane Üniversite'de gibi başlıca dizi ve filmlerin yanı sıra, son olarak Beş Kardeş, Kertenkele, Arkadaşlar İyidir ve Vatanım Sensin dizisiyle seyircilerle buluştu. Ayrıca Organik Aşk Hikayeleri, Yok Artık 2, Körfez, Mandıra Filazof'u filmlerinde de rol aldı.

10
Merve Dizdar, Alice müzikalinde Kedi karakterini oynayarak ismini iyice kitlelere duyurdu.
11
Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu yakında vizyona girecek olan Eltilerin Savaşı filminde, Gupse Özay ile başrolde yer alıyor.
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika 'Açın kapıyı' repliğiyle fenomenleşen Nejdet'in eşi bakın kim çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor Papaz, vaaz sırasında Melenia Trump'ı gösterip "Bu kadın gibi olun" deyince ortalık karıştı Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu