Son Dakika Haberleri: Acun'dan TV8'e Yeni Proje

Acun'dan TV8'e Yeni Proje

6 yıl önce

1
TV8'i aldığı günden bu yana hayata geçireceği projeler merakla beklenen Acun Ilıcalı, sonunda ilk bombasını patlattı. Dünyanın konuştuğu Ütopya adlı program, yeni sezonda TV8 ekranlarında olacak.
2
Ütopya bir sosyal deney program olup, amacı 15 yarışmacıyı sadece boş bir ahırın bulunduğu ıssız arazide inekleri, tavukları ile birlikte kendilerine mini bir toplum, yeni bir dünya yaratma ütopyasının peşinde koşturmak. Acun'un bütün ekibi ise şu sıralarda harıl harıl Şile civarında yarışma için uygun arazi arıyor.
3
Yarışmacıların, dış dünya ile bağlantıları sadece tek bir telefonla olacak ve bu yaşam savaşı 365 gün sürecek.
4
Yüzlerce kamera ile 24 saat aralıksız izlenecek olan yarışmacıların mücadelesi, internet üzerinden naklen yayınlanacak, zaman zaman da canlı yayında televizyon ekranlarında da olacak.
5
Ayrıca sözleşmenin geçen hafta Hollanda'da imzalandığı da öne sürüldü. Bu, aslında bir tesadüf değil çünkü Mol da, Acun gibi dahi bir televizyoncu.
6
Öte yandan formatın sahibi olan John De Mol, 'Ütopya'nın peşinde onlarca talip olmasına rağmen programı bizzat kendisi, Acun'un yapmasını istedi.
7
Yaklaşık 25 yıl önce George Orwell'in 1984 adlı romanından esinlenerek yarattığı ‘Big Brother‘ (Biri Bizi Gözetliyor) ve The Voice (O Ses) formatı ile televizyon dünyasını kasıp kavurdu.
8
John de Mol, geliştirdiği formatlar sayesinde kurduğu Endemol TV'yi 5.5 milyar Euro'ya İspanyol Telefonica'ya sattı. Şirket daha sonra da, İtalya eski Başbakanı Berlusconi'nin patronu olduğu Mediaset'e satıldı.
9
Ütopya, yayınlandığı ilk gece fikir babasını mahçup etmedi, Hollanda'da son altı yılın en büyük izlenme rekoru olan 1.6 milyon seyirci sayısına ulaştı.
10
İşte ünlü yapımcının fotoğrafları...
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kimse Gerçek Yaşına İnanmıyor! Yaşlılık Hastalığı Yüzünden Adım Adım Ölüme Gidiyor Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Aşkı Uğruna Mesleği Bıraktı! Ünlü Şefle Evleniyor Av Tüfeğiyle Vurulan Köpeğin Röntgeninde Şoke Eden Detay! Dünyayı Gelinlik ve Damatlıklarıyla Gezen Harika Çift! Genç Kız, Sakallarını Uzatma Kararı Alarak, 'Beni Böyle Kabul Edin' Dedi