Acun Ilıcalı, Ramazan ayı boyunca 750 aileye gıda yardımında bulundu - Son Dakika

Acun Ilıcalı, Ramazan ayı boyunca 750 aileye gıda yardımında bulundu

Survivor 2020 çekimleri için Dominikte bulunan Acun Ilıcalı'nın Ramazan ayı boyunca 750 aileye gıda yardımı yaptığı ortaya çıktı.

1
Survivor 2020 çekimleri pandeminin gölgesinde devam ederken Türkiye'ye dönemeyen Acun Ilıcalı, Ramazan ayında yoksul aileleri unutmadı.

2
Snob Magazin'den Arif Hür'ün özel haberine göre; Ilıcalı'nın Ramazan Ayı boyunca Esenyurt'ta yaşayan roman vatandaşlara yardımda bulunduğu ortaya çıktı.
3
Ünlü televiyoncu tam 750 haneye gıda yardımında bulundu.
4
Elazığ depremi nedeniyle zarar gören vatandaşlar için başlattığı yardım kampanyasında 51 milyon TL bağış toplayarak dikkat çeken Acun Ilıcalı'nın bu yardım hamlesi ise takdir topladı.
5
Öte yandan tüm dünyada etkili olan koronavirüs salgını nedeniyle yurt dışında çeşitli sebeplerle bulunan Türk vatandaşları THY'nin düzenlediği özel seferlerle ülkeye getirilirken THY'nin uçmadığı noktalardan birinde kalan Türkler için de Acun Ilıcalı devreye girerek büyük alkış toplamıştı.
6
Ilıcalı kendisine iletilen talebi şu şekilde anlatmıştı; "Karayipler'de mahsur kalan vatandaşlarımız varmış. Onlara bir şekilde uçak yollamaya çalışacağım. Teknik bir problem olmazsa uçak yollayıp onları Türkiye'ye göndermek istiyorum. Zor durumdalarmış, onu da öğrendim. Bu konuda Dışişleri Bakanlığımız olağanüstü çalışıyor. "

7
"Burada Acun'u kullanmak istemek bile bir zekâ bana göre. Onları nasıl alırız onun derdindeyiz. Oraya THY gitmiyor. Hat yok, öyle olunca da uçak inemiyor. Çocuklar orada kalmışlar. Dışişleri Bakanlığı'ndan bana ulaştılar. Ben de konuya baktım. Onları kurtarmaya çalışacağız. İnşallah bayrama evlerinde olurlar."

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

'En güzeli benim' demişti! Yeşilçam'ın sarışın bombası Hale Soygazi fena çark etti Oğlunu teknede bıraktı! Ünlü oyuncu Naya Rivera gölde yüzerken sırra kadem bastı Kıvrımlı hatlarıyla dikkat çeken şarkıcı Lizzo, kalça danslarından dolayı evden kovuldu 90'lı yıllarda podyumların en popüler mankeniydi! Yıllar sonra ortaya çıktı Dünyanın gündemindeki fotoğraf! İnsan boyundaki yarasa, sosyal medyayı ikiye böldü