Acun Ilıcalı, Ramazan ayı boyunca 750 aileye gıda yardımında bulundu - Son Dakika

Acun Ilıcalı, Ramazan ayı boyunca 750 aileye gıda yardımında bulundu

24.05.2020 08:18

Survivor 2020 çekimleri için Dominikte bulunan Acun Ilıcalı'nın Ramazan ayı boyunca 750 aileye gıda yardımı yaptığı ortaya çıktı.

1
Survivor 2020 çekimleri pandeminin gölgesinde devam ederken Türkiye'ye dönemeyen Acun Ilıcalı, Ramazan ayında yoksul aileleri unutmadı.

2
Snob Magazin'den Arif Hür'ün özel haberine göre; Ilıcalı'nın Ramazan Ayı boyunca Esenyurt'ta yaşayan roman vatandaşlara yardımda bulunduğu ortaya çıktı.
3
Ünlü televiyoncu tam 750 haneye gıda yardımında bulundu.
4
Elazığ depremi nedeniyle zarar gören vatandaşlar için başlattığı yardım kampanyasında 51 milyon TL bağış toplayarak dikkat çeken Acun Ilıcalı'nın bu yardım hamlesi ise takdir topladı.
5
Öte yandan tüm dünyada etkili olan koronavirüs salgını nedeniyle yurt dışında çeşitli sebeplerle bulunan Türk vatandaşları THY'nin düzenlediği özel seferlerle ülkeye getirilirken THY'nin uçmadığı noktalardan birinde kalan Türkler için de Acun Ilıcalı devreye girerek büyük alkış toplamıştı.
6
Ilıcalı kendisine iletilen talebi şu şekilde anlatmıştı; "Karayipler'de mahsur kalan vatandaşlarımız varmış. Onlara bir şekilde uçak yollamaya çalışacağım. Teknik bir problem olmazsa uçak yollayıp onları Türkiye'ye göndermek istiyorum. Zor durumdalarmış, onu da öğrendim. Bu konuda Dışişleri Bakanlığımız olağanüstü çalışıyor. "

7
"Burada Acun'u kullanmak istemek bile bir zekâ bana göre. Onları nasıl alırız onun derdindeyiz. Oraya THY gitmiyor. Hat yok, öyle olunca da uçak inemiyor. Çocuklar orada kalmışlar. Dışişleri Bakanlığı'ndan bana ulaştılar. Ben de konuya baktım. Onları kurtarmaya çalışacağız. İnşallah bayrama evlerinde olurlar."

Son Dakika Acun Ilıcalı, Ramazan ayı boyunca 750 aileye gıda yardımında bulundu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement