Son Dakika Haberleri: Acun Ilıcalı Sayesinde Şöhrete Kavuşan Ünlüler

Acun Ilıcalı Sayesinde Şöhrete Kavuşan Ünlüler

29 gün önce

Şimdilerde gündemden düşmeyen birçok isme, şöhret kapıları Acun Ilıcalı'nın programlarına katıldıktan sonra açıldı. İşte Acun Ilıcalı elinden tuttuktan sonra, üne kavuşan o ünlülerden bazıları...

1
BİRÇOK İSİM ONUN SAYESİNDE ŞÖHRETLE TANIŞTI
BİRÇOK İSİM ONUN SAYESİNDE ŞÖHRETLE TANIŞTI
29 Mayıs 1969'da Edirne'de dünyaya gelen Acun Ilıcalı, seyredenleri ekrana kilitleyen programları ile birçok ismin tanınmasına ve şöhret basamaklarına tırmanmasına vesile oldu. İşte Acun Ilıcalı sayesinde üne kavuşup, şimdilerde gündemden düşmeyen o isimlerden bazıları;
2
MURAT ÖZDEMİR
MURAT ÖZDEMİR
Kendisi gibi aşçı bir aileden gelen Murat Özdemir'de, Acun Ilıcalı sayesinde tanınan kişiler arasında yer alıyor. Tv 8'de yayınlanan Master Chef programıyla adından söz ettiren Murat Özdemir; en son bir papağana işkence ettiği görüntülerin internette yayınlanması sonucu sosyal medyada infial uyandırdı. Acun Ilıcalı, Murat Özdemir'in yayınladığı, vahşet yüklü video için "Hayvanlara yapılan zulmü lanetliyorum. Yüce yargının bu insan müsveddesi için gerekeni yapacağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.
3
İREM DERİCİ
İREM DERİCİ
1987 doğumlu İrem Derici, Acun Ilıcalı'nın 'O Ses Türkiye' adlı ses yarışmasına katılmasının ardından popülerliği yakaladı.
4
GİZEM- HAKAN HATİPOĞLU
GİZEM- HAKAN HATİPOĞLU
Şimdilerde kızları Lila'yı kucaklarına alan medyatik çift, Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Var mısın Yok musun' programında tanıştıktan sonra hayatlarını birleştirdiler. Sosyal medyayı aktif kullanan Gizem Hatipoğlu, çeşitli internet sitelerinin giyim markalarında modellik yapmasının yanı sıra, zaman zaman karşımıza sunucu olarak da çıkıyor.
5
NURSEL ENGİN
NURSEL ENGİN
Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'Var mısın Yok musun' adlı yarışmaya katılarak, sempatik tavırlarıyla kısa sürede izleyenlerin ilgisini üzerine çeken Nursel Engin; yarışma sonrasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Cam Kırıkları dizisinde oynadı ve şimdilerde Kanal D'de "Nursel'le Evin Tadı" adlı yemek programını sunuyor.

6
NUR TUĞBA
NUR TUĞBA
1983 yılında doğan Nur Tuğba'nın şöhretle tanışması, Acun Ilıcalı'nın yönettiği 'Var Mısın Yok Musun' yarışmasına katılmasıyla başladı. Gülgün Feyman'dan sunuculuk dersleri alan Nur Tuğba, SKY Türk ve NTV'de sunuculuk yaptı. En son TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan 'Survivor Panorama' programında, yine Acun Ilıcalı sayesinde üne kavuşan Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunuculuk yaptı.
7
ANIL TETİK
ANIL TETİK
1991 doğumlu Anıl Tetik, 2012 yılında katıldığı 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler' yarışmasıyla adından söz ettirdi. Yarışma sonrasında, kariyerine oyunculukla devam etmek isteyen Tetik, bu hedefine ulaşmak için oyunculuk eğitimi aldı. En son Birce Akalay, Simay Barlas ve Sevda Erginci gibi isimlerin yer aldığı 'Hayat Bazen Tatlıdır' dizisindeki 'Koray' karakteriyle popülerliğini arttırdı.
8
MERVE OFLAZ
MERVE OFLAZ
23 Mayıs 1988 yılında İstanbul'un Beykoz ilçesinde dünyaya gelen Merve Oflaz; Marmara Üniversitesi Spor Akademisi'nde okudu. 'Var mısın Yok musun' yarışmasından sonra, hayatında esas değişimin yaşandığı 'Survivor Kızlar Erkekler' yarışmasına katıldı ve ada yaşamındaki güçlü tavırlarıyla dikkatleri üzerine topladı. Merve Oflaz, şimdilerde 13.sezonu yayınlanan fenomen dizi 'Arka Sokaklar' kadrosunda, Rıza Baba'nın ekibine yeni dahil olan bir polisi canlandırıyor.
9
SEFA DOĞANAY
SEFA DOĞANAY
Tiyatro ve sahneye olan merakı çok küçük yaşlardan beri var olan Sefa Doğanay, 2011 yılında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında birinci olarak tüm Türkiye’nin hayranlığını ve sempatisini kazandı. Çeşitli programlara katılarak ve kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlara adından söz ettiren Doğanay, insanları güldürmeye devam ediyor...

10
HİLMİCEM İNTEPE
HİLMİCEM İNTEPE
Dansa ilgisi olan Hilmicem İntepe'nin Acun Ilıcalı'yla yolu, ilk olarak 'Yetenek Sizsiniz' adlı yarışma programıyla kesişti. Daha sonra 2013 yılında yayınlanan 'Survivor Ünlüler - Gönüllüler' ve 2015 yılında yayınlanan 'Survivor Allstar 2015' programıyla kısa sürede seyirciye kendini sevdirdi. Kariyerine Bodrum Masalı, Muhteşem Yüzyıl ve Çalıkuşu gibi dizilerde oyunculuk yaparak devam eden İntepe de, Acun Ilıcalı'nın şöhrete kavuşturduğu diğer isimler arasında...

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ormanda Yaşamayı Seçen Ünlü Youtuber, Paylaştığı Fotoğrafla Şoke Etti Dünya Üzerindeki Garip Hastalıklar, Görenlere Korku Salıyor! Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, Çatıdan Çıplak Model Fırlattığı Evini Kiralığa Çıkarttı Kilolu Olduğu İçin Dışlanan Genç Kadın, Şimdilerde Dergilerin Aranan Yüzü! Ünü Oyuncu, Kameralara İç Çamaşırıyla Yakalandı!