Son Dakika Haberleri: Acun Ilıcalı, Yeni Sezona Yeni Yarışmayla Başlayacak

Acun Ilıcalı, Yeni Sezona Yeni Yarışmayla Başlayacak

5 yıl önce

1
Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olan Acun Ilıcalı'dan bir yarışma sürprizi daha geliyor.
2
Acun Ilıcalı, yeni sezonda ekrana 'Dilimin Ucunda' adlı yarışmayı taşıyacak.
3
Birçok başarılı yarışma programına imzasını atan Acun Ilıcalı, geçen kasım ayında tv8'i satın alarak medya patronluğuna adım atmıştı.
4
Televizyon dünyasında 'Dahi çocuk' olarak nitelendirilen Acun Ilıcalı, yeni yayın döneminde tv8'in en iyi kanallar arasındaki yerini alacağını açıklamıştı.
5
tv8'in yeni yayın dönemindeki çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettiren Ilıcalı, 'Dilimin Ucunda' isimli yarışmayı Türk halkının beğenisine sunacak.
6
On yıl önce Türk pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç'ın sunuculuğunu yaptığı ve o dönemde birçok törende 'En İyi Yarışma' programı ödülünü alan 'Hep Beraber'in bir benzeri olan 'Dilimin Ucunda' yarışmasının ilk etabında 'O Ses Türkiye' yarışmasının son finalistleri yarışmacı olarak yer alacak.
7
Programın moderatörlüğünü ise Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Murat Dalkılıç yapacak.
8
Acun Medya ekibinin 'Dilimin Ucunda' yarışması için önümüzdeki birkaç hafta içinde deneme çekimlerine başlayacağı öğrenildi.
9
İşte Acun Ilıcalı'nın fotoğrafları...
10
11
12
13
14
15
16
17
18

YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 Bin Erkekle Birlikte Oldu! Eski Cinsel İlişki İşçisinden, Akılalmaz İtiraflar Marmara Denizi'nde İlk Kez Bulundu! Gören Telefonuna Sarıldı Abdullah Gül'ün Övgüler Yağdırdığı Yeni Zelanda Başbakanının Eski Mesleği Şoke Etti! Herkes Model Sanıyor Ama Mesleği Çok Başka! Yeşilçam'ın Kötü Kadını, Ödenmeyen Senetlerden Bikini Yaptı!