Acun, Instagram'dan duyurdu! TV8'e transfer olan Cansu Canan Özgen kimdir? - Son Dakika

Acun, Instagram'dan duyurdu! TV8'e transfer olan Cansu Canan Özgen kimdir?

Daha önce Habertürk ve A Haber'de görev yapan ünlü sunucu Cansu Canan Özgen, TV8'e transfer oldu. Acun Ilıcalı, bu haberi Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı. Peki güzel sunucu Cansu Canan Özgen kimdir? Gelin birlikte bakalım...

1
Yeni sezona bomba gibi hazırlanan Acun Ilıcalı, TV8'i üst sıralara taşımak için çeşitli programlar ve diziler için çalışmalarına devam ediyor. Acun Ilıcalı, kanalına transfer ettiği güzel sunucu Cansu Canan Özgen'in yeni programını Instagram'dan duyurdu.
2
Özgen, 5 Ağustos itibariyle '8'de Bugün' adlı programın sunuculuğunu üstlenmeye başladı. Özgen'e yayında Orkun Ün'ün sunumu ve Murat Özarı'nın yorumları eşlik edecek.

3
Cansu Canan Özgen kimdir?
Cansu Canan Özgen kimdir?
23 Eylül 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Cansu Canan Özgen, anne tarafından Erzurumlu, baba tarafından ise Selanik göçmenidir.
4
Babası devlet dairesinde memur olan Özgen, liseyi Bayrampaşa Anadolu Lisesinde okudu.
5
Etkili konuşması ve güzelliğiyle ekranların sevilen ismi haline gelen Cansu Canan Özgen, Habertürk ekranlarından A Haber ekranlarına transfer oldu.
6
2 sene önce Emre Saygı'nın 'Hadi Be' isimli YouTube programına konuk olan Cansu Canan Özgen, açıklamalarıyla şaşırtmıştı. İşte o röportajdan birkaç detay...
7
Sunuculuğa yöneldi
Sunuculuğa yöneldi
Ardından kariyerini sunuculuk alanında ilerletmek için diksiyon dersleri aldı ve sunuculuk kariyerine başladı.
8
Maden mühendisliği okudu
Maden mühendisliği okudu
İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
9
10
11
Evlilik ölüm gibi geliyor..
Evlilik ölüm gibi geliyor..
Sürekli evlilik teklifleri aldığını ama evliliğin kendisine ölüm gibi bir şey geldiğini söyleyen Cansu Canan Özgen: "Sürekli evlilik teklifleri geliyor ama evlilik bana ölüm gibi geliyor. Evlenirken çocuğa baba veya anne bakılmalı önemli ve riskli bir konu evlilik" diye konuştu.
12
13
5 hafta kömür madeninde çalıştı!
5 hafta kömür madeninde çalıştı!
Staj döneminde beş hafta kömür madenine girip işçilerle yeraltında çalıştı. Başardı ancak bu işin kendisine göre olmadığını anladı.
14
15
Her hafta 2 kitap okuyor!
Her hafta 2 kitap okuyor!
Sürekli okuduğunu ve Öteki Gündem programı başladığından bu yana her hafta 2 kitap okuduğunu söyleyen Cansu Canan Özgen "Ben sürekli okuyorum. Artık normal bir şey oldu bu benim için. Öteki Gündem programı başladığından bu yana 150 programda en az 300 kitap okumuşumdur" dedi.
16
Diksiyon kurusuna giderken stajyer olarak gittiği Beşiktaş TV'de ekran önüne çıktı. Fanatik Beşiktaşlı olan Cansu Canan Özgen, BJK TV de uzun süre tv programı yaptı.
17
Günde 5 saat spor yaparım ama diyet yapamam
Günde 5 saat spor yaparım ama diyet yapamam
Yemek yemeyi çok sevdiğini, hiç yemek seçemediğini ve diyet yapamadığını söyleyen Cansu Canan Özgen "Hiç yemek seçemiyorum. Küçüklüğümde öyle yetiştirildim. Son zamanlarda Antep'e gidip her şeyden yemek istiyorum. Ayrıca günde 5 saat spor yapabilirim ama diyet yapamam" dedi.
18
Talha Uğurluel ile birlikte 'Osmanlı'nın Şifreleri' adlı kitabı hazırladı.

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı