Son Dakika Haberleri: Acun Medya'yı Bırakan Alp Kırşan, Bakın Şimdi Ne Yapıyor

Acun Medya'yı Bırakan Alp Kırşan, Bakın Şimdi Ne Yapıyor

24 gün önce

Yetenek Sizsiniz ve Survivor programlarında senelerce sunuculuk yapıp, Acun Medya ile yollarını ayıran Kırşan, uzun zamandır vakit geçiremediği ailesi ve çocuklarıyla birlikte sessiz sakin bir hayat sürüyor.

1
Katıldığı Survivor yarışmasında ilk haftada elenen, sonrasında Acun Medya bünyesinde çalışmaya başlayan Kırşan, 5 sene boyunca sunuculuk yaptı.
2
Yaklaşık 5 yıl boyunca işi gereği Dominik'te olan evli ve 2 çocuk babası Kırşan, 2018 yılında Acun Medya'dan ayrılma kararı aldı.
3
Ayrılma kararını Acun Ilıcalı'yla paylaşan Kırşan'ın talebi olumlu karşılandı.
4
Survivor'ı neden bıraktı? Alp Kırşan'ın yeni sezonda Survivor'da olmaması merak konusu olmuştu. Ünlü isim verdiği bir röportajda Survivor'dan ayrılma nedenini şu sözlerle açıklamıştı;
5
"Survivor'dan ayrılma kararımı son 'Survivor' bittikten sonra ailemle buluştuğum an aldım. Onları çok özlediğimin farkına vardım. Ve onlarsız yapamayacağımı anladım. Sanırım "Kariyer mi yoksa aile mi?" sorusuyla o anda yüzleştim. Özellikle aileye ikinci çocuğumuzun da katılmasından sonra eşimin ve çocuklarımızın bana daha çok ihtiyaçları olacağını gördüm ve Türkiye'de, onların yanında olmayı seçtim. Bu düşüncemi Acun ağabey ile paylaştım, o da anlayışla karşıladı. Asla bir kırgınlığım olmadı, olamaz da. Acun Ilıcalı ömrümün sonuna dek ağabeyimdir. Saygı duyduğum bir insandır."
6
Şimdi bahçe temizleyip balık tutuyor Yoğun geçen 7 yılın ardından ailesiyle birlikte Bodrum'a yerleşen Alp Kırşan sessiz ve sakin bir hayatı seçti.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Haber Yayın Tarihi : 26.03.2019 01:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Festivalde Kendinden Geçen Ünlü Fenomen, Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu! İngiliz Cinsel İlişki İşçisi: Beni Sevgililerine Hediye Ediyorlar! Yüzyılın En Ünlü Diktatörü Olan Hitler'in, Hiç Bilinmeyen Fotoğrafları Ortaya Çıktı! Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Saniye'si, Gerçek Haliyle Görenleri Büyülüyor! 2 Yıldır Kayıptı! Kayıp Rus Gezginin Ağaca Kelepçeli İskeleti Bulundu