Son Dakika Haberleri: Acun'un Konuğu Adriana Lima

Acun'un Konuğu Adriana Lima

10 yıl önce

1
Christina Aguilera ve 50 Cent'in ardından dünyaca ünlü top model Adriana Lima'yı 'Var Mısın Yok Musun'da konuk eden Acun, yine büyük bir işe imzasını atmış oldu.
2
Acun, Adriana'yı tanıtırken Türkçe'nin azizliğine de uğradı. "2 gündür Adriana ile beraberim" ifadesini kullanan Acun Ilıcalı, stüdyodaki yarışmacılardan ve konuklardan övgü ve alkış aldı. Bu tavrı gülümseyerek karşılayan Acun Ilıcalı, Adriana Lima'nın Christina Aguilera ve 50 Cent'in katıldığı programları izlediğini anlattı.
3
Acun Ilıcalı, Adriana ile yaptıkları sohbetin detaylarına da değindi. Ünlü top modelin eski yarışmacılardan Metin'i sorduğunu belirten Acun, Metin'e hitaben "Seni saniye saniye seyretmiş. Bana 'Metin'i bulur musun?' dedi" şeklinde konuştu.
4
Acun'un anonsu ile stüdyoya giren Adriana Lima, alkışlar ve tezahüratlardan çok etkilendi. Ön sırada oturan seyircilerle el çırpan, minik bir çocuğu görünce sarılıp öpen Adriana Lima'nın ilk sözleri, "İşte geldik. Bu çok heyecan verici" oldu.
5
Brezilyalı top model Adriana, dün Taksim'e gittiğini ve insanların kendisine gösterdiği ilgiden etkilendiğini belirtti.

Heyecanı yüzünden okunan Adriana, "Kalbim güm güm atıyor. Çok heyecanlıyım. Bu sıcak karşılama için teşekkürler. Türkiye'yi seviyorum. Burada olmak çok güzel" dedi.
6
Ünlü top model yarışmacılara ismi ile hitap ederken, güzel telaffuzu ile de dikkat çekti. 8 numaralı kutuyu tercih eden Adriana Lima, kendisine kırmızı gül veren İbrahim'e 'İbo' diye seslendi. Adriana'nın ilk tercihi olan İbrahim'in kutusundan 250 bin TL çıktı. Adriana, rakamın büyüklüğünü görünce 'Ayyy' deyip, başını ellerinin arasına aldı.
7
Gençken çok zayıf olduğunu söyleyen Adriana Lima, "Çekici ya da güzel olduğumu düşünmezdim. Bacaklarımı saklardım. Çöp gibi olduklarını sanırdım. Hep uzun etek giyerdim, çünkü bacaklarım çok inceydi" diye konuştu.
8
Okul yıllarında popüler bir kişi olmadığını anlatan ünlü top model, "Kimse benimle takılmak istemezdi" ifadesini kullanınca Acun'u şaşırttı. Acun Ilıcalı, "Herhalde kördüler" dedi.
9
Adriana Lima, program sırasında samba yapmayı da ihmal etmedi. Çalan müzik eşliğinde uzun topuklu ayakkabılarıyla sahnede samba yapan ünlü top model, bu konudaki yeteneğiyle de izleyenleri büyüledi. Adriana, "Keşke kısa bir elbise giyseydim. Samba okullarındak kıyafetler gibi" dedi.
10
Adriana Lima, ilk başta yüksek rakamlı kutuları seçse de daha sonra mavi kutuları açtırarak Hamdi Bey'den yüksek teklifler aldı. Bu teklifleri de Türkçe olarak 'Yokum' diyerek reddetti. Son dörde 500 bin, 150 bin, 50 ve 100 TL'lik kutularla kalan Adriana, Hamdi Bey'in 60 bin TL'lik teklifine 'yokum' dedi.
11
Adriana, son iki seçiminde önce 500 bin TL, ardından da 50 TL'yi açtırdı. Son ikiye 150 bin ve 100 TL'lik kutularla kalan ünlü top model, Hamdi Bey'in 75 bin TL'lik teklifini kabul etti. Şayet Lima, önünde duran 8 numaralı kutuyu tercih etmiş olsaydı 100 TL kazanabilecekti. Adriana'nın kazandığı ödül Çocuk Kanserleri Sevgi ve Dayanışma Derneği'ne bağışlandı.
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Haftanın 5 Günü Kendi İdrarını İçen Fitness Eğitmeni, Zaman Zaman Kendi İdrarıyla da Yıkanıyor! Yaş Farkına Takılmayan Ünlü Çiftler, Görenlere ''Aşk Engel Tanımaz'' Dedirtiyor! Şişmanlığı Öven Genç Kadını, Tecavüz Etmekle Tehdit Ediyorlar! Büyükada'da Bulunan Eski Rum Yetimhanesine Bekçi Dayanmıyor! Geceleri Çocuk Çığlığı Duyuyorlar Hosteslerin, Yolcular İndikten Sonraki Halleri Sosyal Medyayı Salladı!