'Adam Gibi Adam' Şarkısıyla 2000'li Yıllara Damga Vuran Lara'nın Son Hali Şoke Ediyor! - Son Dakika

'Adam Gibi Adam' Şarkısıyla 2000'li Yıllara Damga Vuran Lara'nın Son Hali Şoke Ediyor!

2000'li yılların en popüler isimlerinden Lara'nın, son halini görenler inanamıyor. Instagram hesabıyla karşımıza çıkan güzel şarkıcının değişimine bir de siz bakın!

1
2003 - 2004 yıllarına "Adam gibi adam yok nerde adam yada bize rastgelmez!" diyerek listeleri alt üst eden Lara'yı hatırladınız mı?
2
Kendisini uzun zamandır ekranda görmüyoruz tabii epey değişmiş. Ama "yok artık bu o olamaz yaa!" falan diye şaşırıyorsunuz bu kez bizden söylemesi.
3
Lara, 2017 yılında son albümünü çıkardı ama şu anki değişimi, albümünün dahi önüne geçer.
4
Lara'nın son hali
Laranın son hali
Yok efendim yok yanlış galeriye geçmediniz, ya da editör hata yapmadı. Lara Hanım epey değişmiş resmen başka biri olmuş..
5
Çene kemiğindeki bir incelik, kaşlar daha kalın, burunda küçük bir müdahale..Ya dudaklara da bir şey olmuş ama ne olmuş?
6
Gözleri de lens büyük ihtimalle..
7
Belki de Photoshop?
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı