Son Dakika Haberleri: Adam kafayı çekmiş

Adam kafayı çekmiş

10 yıl önce

1
TBMM Genel Kurulunda, Anayasa değişikliği görüşmelerinin 2. turunda, 5. maddenin görüşmelerine başlanmadan önce Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin ile Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç arasında usul tartışması yaşandı.
2
Genç'i yerine geçmesi konusunda uyaran Şahin, sıradaki konuşmacıya söz verdi. Konuşmacının kürsüye çıkmasının ardından Şahin'in kendi mikrofonundan, “Yaa adam kafayı çekmiş…” sözleri duyuldu ve ses kesildi. Görevliler durumu fark etmiş olacak ki, daha cümle tamamlanmadan mikrofon kapatıldı.
3
Kamer Genç'in milletvekillerinin maddeler üzerinde değişiklik yapılması öneren gensoruların tamamının işleme alınmasını isterken, Şahin, içtüzükte böyle bir hükmün yer almadığını söyledi. Kamer Genç, bunun üzerine “Daha dün geldin, sen içtüzüğü ne bilirsin” sözleri tartışma yarattı. Mehmet Ali Şahin, Genç'e Meclis Başkanı'yla böyle konuşamayacağını belirtirken, yerine oturması konusunda uyardı.
4
Mehmet Ali Şahin, Genç'i davranışlarının normal olmadığını belirterek, yerine oturması konusunda uyardı. Daha sonra Kamer Genç'in yerine oturmasıyla görüşmeye devam edildi. Ancak konuşmak için kürsüye çıkan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici'nin konuşmasına başlarken, mikrofona Şahin'in ilginç bir konuşması yansıdı.
5
Ekici'nin mikrofonunun sesini açması konusunda görevlileri uyaran Şahin, kendi mikrofonunun kapalı olduğunu düşündüğü bir anda, “Yaa adam kafayı çekmiş…” sözü duyuluyor. Şahin'in cümlesi tamamlanmadan hata fark edilerek mikrofon kapatılıyor.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 03.05.2010 12:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 il açıklandı! Bakın ilk sırada kim var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin