Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, kendinden 12 yaş küçük nişanlısıyla pes dedirtti - Son Dakika

Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, kendinden 12 yaş küçük nişanlısıyla pes dedirtti

20 gün önce

Bir dönemin reyting rekorları kıran Adanalı dizisinde Pınar'ı oynayan Tuğçe Özbudak, estetikli haliyle gündemi meşgul ederken kendisinden 12 yaş küçük sevgilisiyle hayranlarını yine şaşırttı.

1
Yayınlandığı döneme damgasını vuran Adanalı dizisinde Pınar karakterine can verip erkekleri kendine hayran bırakan Tuğçe Özbudak'ın estetikli hali herkesi şoke etmişti ki hakkında bir gerçek daha ortaya çıktı.


2
Şimdi 37 yaşında olan Özbudak, deyimi yerindeyse vücudunun her yerine estetik yaptırdı.
3
Kendisi de estetik yaptırdığını kabul etti. Geçtiğimiz gün 2. Sayfa programına konuk olan Özbudak, "Dudağım benim gözüme küçük geliyor' dedim, doktor dolgu yapmadı. Burnumda estetik var, dudağımda dolgu, çenemde ve yüzümde botoks var. Yüzümde ise kesinlikle bir tane bıçak izi yok. Çeneme üç ayda bir botoks yaptırıyorum" dedi.
4
Hayranlarının son halini görmesiyle şoke girdiği Özbudak, "'Pişman mıyım?' diye sorarsanız kendimden çok memnunum" diyor.
5
"Eski halin ne kadar güzeldi, neden yaptın?' yorumları çok fazla geliyor. Bazı hesaplar var hakkımda çok kötü yorumlar yapmış, 'bu ne hal' tarzı şeyler yazmış. Ben de merak edip 'bu kim, benden ne istiyor?' diye mesaj atmayı düşündüm. O kişiye tam mesaj atacağım, bir bakıyorum mesaj kutumda o kişiden daha önce bana mesaj gelmiş"
6
Nişanlısının bu halini çok beğendiğini söyleyen Özbudak, "Eski fotoğraflarım için 'o zaman nasıl güzel' diyorlarsa 'şimdi daha güzelsin' diyor"
7
21 Eylül 2019'da nişan yapan 1982 doğumlu Özbudak, kendisinden 12 yaş küçük 1994 doğumlu Melikhan Kasım Kılıçarslan'la birlikte.
8
Aradaki yaş farkını umursamayan çift bir hayli mutlu gözüküyor. Ama hayranları bu ilişkiye de epey şaşırmış durumda. Daha estetik tartışması dillere yeni düşmüşken üstüne bir de yaş farkı Özbudak ve nişanlısının başını daha çok ağrıtacağa benziyor.
9
Şaşırmalarının bir sebebi de mesleği. Çünkü herkes Melikhan Bey'i iş adamı olarak düşünüyordu ama kendisi u21 ve amatör ligler seviyesinde kalecilik yapıyor.
10
Kendisi şu an Etimesgut Belediyespor'da kalecilik yapıyor..
11
Tuğçe Özbudak ve Melikhan Kılıçarslan'ın save the date çekiminden bir kare..
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Haber Yayın Tarihi: 31.01.2020 07:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti! 73 yaşındaki Sylvester Stallone perişan halde! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı