Adaya Dair En Büyük Pişmanlığını Açıkladı! - Son Dakika

Adaya Dair En Büyük Pişmanlığını Açıkladı!

22.06.2013 11:33

'Saçlarımın yarısını adada bıraktım'

1
Survivor yarışmasıyla yıldızlaşan Fatmagül Fakı, adaya dair en büyük pişmanlığını anlattı.
2
Milliyet'ten Melis Güvenç'e verdiği röportajda sunmaya başladığı magazin programıyla ilgili de konuşan Fakı, “Deneyimli bir ekiple bomba gibi bir program yapıyoruz” dedi.
3
Güzel yıldız, "Yarışmaya dair pişmanlığınız var mı?" sorusunu şöyle yanıtladı; "Saçlarımın yarısını adada bıraktım. En büyük pişmanlığım uzun saçlı gitmem oldu..."
4
"Keşke kısacık kestirip gitseydim. Kum, deniz ve sürekli düğümlenen saçlarla çok zor oldu ama hepsine değdi. Bir daha olsa yine giderim."
5
Yarışmadan elendikten sonra bölümleri izlediğini dile getiren Fatmagül, "Ailem ve arkadaşlarım üzülmekte çok haklılar. Düştüğümde kolumdan çıkan ses aynen televizyondan da duyuluyor." dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Adaya Dair En Büyük Pişmanlığını Açıkladı! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular