Adayı Karıştıran İddia - Son Dakika

Adayı Karıştıran İddia

16.07.2010 17:46

1
Dail Mail'den Osmanlı Nazırının Torunu Hakkında Şok İddia
2
Dail Mail gazetesi, eski Osmanlı Dahiliye Nazırı Ali Kemal'in torunu olan 46 yaşındaki Londra Büyükşehir Belediye Başkanı Boris Johnson'ın, sosyete güzeli 36 yaşındaki Helen Macintyre'nin 1 yaşındaki kızı Stephanie'nin babası olabileceğini öne sürdü.
3
İkilinin 15 yılı aşkın süredir devam eden dostluklarının sosyetede büyük bir aşk kavgasına neden olduğunu önceki gün manşetten veren gazete, dört çocuk babası Johnson'ın, milyoner Pierre Rolin ile birlikte olan sosyetik güzel Macintyre'a (36) çok yakınlaşmakla suçlandığını yazmıştı.
4
Gazetenin öne sürdüğü iddialara göre milyoner işadamı Pierre Rolin, uzatmalı sevgilisi Helen ile Boris arasındaki yakınlaşmadan kuşkulanıyordu.
5
Helen'in geçtiğimiz yıl dünyaya getirdiği kız çocuğunun Boris'e benzemesi içine kuşku düşürmüş.
6
Doğum sertifikasında baba adının bulunmaması ise şüphelerini arttırmıştı.
7
Rolin, küçük kızın babasının kendisi olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırdı.
8
Test sonucunda bebeğin babasının kendisi olmadığını öğrenen Rolin, sevgilisiyle 3 yıldır paylaştığı Londra'nın merkezinde Belgarvia'daki 5 milyon sterlinlik evi terketti.
9
Rolin, konuya ilişkin yaptığı açıklamada,"Helen Macintyre'nin bebeğinin biyolojik babası ne yazikki ben değilim. Helen ile Kasım ayında ayrıldık ve ben kendi hayatıma devam ediyorum.Daha fazla yorum yapmak istemiyorum"dedi.

10
Boris Johson'un hamileliği boyunca Helen'i yalnız bırakmadığı, düzenli olarak akşam yemeklerine götürdüğü ve yoğun telefon görüşmeleri yaptığı da iddialar arasında yer alıyor.
11
Johson'un bebeğin babası olabileceği yönündeki söylentilerin hızla yayılması üzerine gizlice DNA testi yaptırdığı belirtiliyor.
12
Boris Johnson ve Helen Macintyre'nin 15 yıl önce, Helen öğrenciyken tanıştıkları ve geçen yıl Ocak ayında arkadaşlıkları ilerlediği vurgulanan haberde,ikilinin sanat meraklısı oldukları için gece yemeklere çıkmaya başladığı, Macintyre'in sevgilisiyle paylaştığı evde bile zaman geçirdikleri belirtiliyor.
13
İlk evliliği karısını aldattığı için biten Johnson'un, ikinci karısı Marina'yı (44) aldatırken iki kez yakalandığına dikkat çekildi.
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Adayı Karıştıran İddia - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor