Adele'e Seks Kasedi Şoku! - Son Dakika

Adele'e Seks Kasedi Şoku!

19.02.2012 12:09

1
İngiliz şarkıcı Adele'in seks kasedine ait olduğu iddia edilen görüntüler gündeme bomba gibi düştü.
2
İddiaya göre genç şarkıcının eski sevgilisi şarkı sözlerinde ayrılıklarından bahsetmesine kızıp, çektiği kasedi Fransız paparazzi Jean-Claude Elfassi'ye sattı.
3
Elfassi'nin internet sitesinden duyurduğu skandal, Fransa'da yayımlanan magazin dergisi Public'in son sayısında da yer buldu.
4
Sayfalarında videodan görüntülere yer veren dergi, videonun bir arabanın arka koltuğunda çekildiğini öne sürdü. Dergide yer alan görüntülerde genç şarkıcının yüzünün net bir şekilde görülmesi dikkat çekti.
5
Public, kasedin sızmasının Adele'in eski erkek arkadaşının intikamı olduğunu belirtti. Paparazzi Elfassi ise bir akıllı telefon aracılığıyla çekilen videoyu kısa süre içinde internet sitesinde yayınlayacağını açıkladı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Adele'e Seks Kasedi Şoku! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı