Adı Aleyna Tilki ile anılmıştı, ünlü DJ sevgilisiyle denizde böyle aşka geldi - Son Dakika

Adı Aleyna Tilki ile anılmıştı, ünlü DJ sevgilisiyle denizde böyle aşka geldi

04.01.2020 12:46

Aleyna Tilki'nin İngilizce albümü için çalışmalar yaptığı dünyaca ünlü DJ Diplo, kısa bir süre önce aşk yaşamaya başladığı model sevgilisi Chantel Jeffries ile denizde aşka geldi.

1
Kısa bir süre önce kariyerinde dünyaya açılan genç şarkıcımız Aleyna Tilki'nin İngilizce albümünde birlikte çalıştığı ünlü DJ Diplo, yeni yılı yeni aşkıyla karşıladı.
2
Fakat asıl ününü model olarak kazandı. Jeffries, aynı zamanda bir model ve Youtube ünlüsü olarak da tanınıyor.

3
Paparazilerin de takibinde olan Jeffries ve Diplo, önceki gün kumsalda görüntülendi. Birlikte denize giren çift, sık sık da romantik anlar yaşadı. Bir başka deyişle birbirlerine sarılmaya doyamadılar. Güneşlenirken de birbirinden bir an olsun ayrılmayan çifte kumrular, çevredekilerin de dikkatini çekti.
4
Sosyal medyada oldukça aktif olan genç model, paylaşımlarıyla takipçi sayısını 4,5 milyona çıkardı.

5
Gerçek adı Thomas Wesley Pentz olan DJ Diplo, son dönemde alanının en gözde isimlerinden biri. 41 yaşındaki Diplo'nun eski evliliğinden iki tane çocuğu bulunuyor.
6
Model, oyuncu ve sosyal medya fenomeni Chantel Jeffries, kısa bir süre önce DJ Diplo ile aşk yaşamaya başladı. Çift, yeni yıl Meksika tatilinin keyfini çıkardı. Jeffries ve Diplo, tatil için de ünlülerin gözde duraklarından biri olan Tulum'u seçti.

7
Diplo ile aşk yaşayan 27 yaşındaki Jeffries de DJ olarak adını duyurdu.
8
9

Son Dakika Adı Aleyna Tilki ile anılmıştı, ünlü DJ sevgilisiyle denizde böyle aşka geldi - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı