Fenerbahçe'nin istediği ünlü futbolcu ile aşk iddiası, güzel modeli çileden çıkardı! - Son Dakika

Fenerbahçe'nin istediği ünlü futbolcu ile aşk iddiası, güzel modeli çileden çıkardı!

19.12.2019 15:08

Adı Sırp milli futbolcu Aleksandar Kolarov ile aşk dedikodularına karışan güzel model Cristina Buccino, iddiaları Instagram hesabından sert bir dille yalanladı.

1
Sezon başından bu yana Fenerbahçe'nin gündeminde yer alan yıldız sol bek Aleksandar Kolarov'un adı, 34 yaşındaki güzel model Cristina Buccino ile aşk dedikodularına karıştı.
2
2017'de Roma'ya transfer olduktan sonra 12 yıllık eşi Vesna Kolarov'dan ayrılan Kolarov'un adı, son günlerde İtalyan model Cristina Buccino ile anılıyordu.
3
Dedikodulara yönelik sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Buccino, iddiaları sert bir dille yalanladı.
4
"Böyle bir paylaşım yaptığım için üzgünüm" diyerek sözlerine başlayan Buccino, "Normalde bu tarz dedikodulara asla cevap vermem ama son günlerde tanımadığım insanlar da dahil birçok mesaj aldım. Bu haberlerin nasıl yapıldığını dahi bilmiyorum, hatta konuya dair hiçbir şey bilmiyorum ama yine de bir şeyler söylemek istedim. Gerçekten kırıldım.
5
Her şeyden öte, kendilerini gizleyen 3-5 salağa kızgınım. Çıkan haberler tamamen yalan ama haberi kimin yaptığını maalesef bilemiyorsun. Prim yapabilmek için 3-5 aptalca şey yazıyorlar ve bir yere varacaklarını sanıyorlar.
6
İsyanım için tekrar özür dilerim ama bu dedikodulara nokta koymam gerekiyordu" ifadelerini kullandı.
7
Cristina Buccino'nun, Instagram'da yaklaşık 3 milyon takipçisi bulunuyor.
8
9
10

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Fenerbahçe'nin istediği ünlü futbolcu ile aşk iddiası, güzel modeli çileden çıkardı! - Son Dakika


Advertisement