Adı, tırnağına çizdiği desende saklı! Katy Perry ve Orlando Bloom'un bebekleri dünyaya geldi - Son Dakika

Adı, tırnağına çizdiği desende saklı! Katy Perry ve Orlando Bloom'un bebekleri dünyaya geldi

Dünyaca ünlü çift Katy Perry ve Orlando Bloom'un kızları dünyaya geldi. Yıldız aktör kızına kavuştuğunun müjdesini sosyal medya hesabından hayranlarına duyurdu. Katy Perry'nin bebeğinin ismini tırnağına çizmesi dikkat çekti.

1
Bir süredir nişanlı olan çiftin kızlarının doğumunu, ikisinin de iyi niyet elçisi olarak görev yaptığı UNICEF (Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu), Instagram hesabından duyurdu.
2
Aynı paylaşım Orlando Bloom'un sosyal medya hesabında da yer aldı. Bu duyuru, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki anne adayları ve yeni doğan bebekler için başlatılan bir yardım kampanyasının da ilk adımı oldu.

3
Fotoğrafta Perry ve Bloom, minik kızlarının elini tutarken görülüyor. Bu arada Perry'nin kızının adını verdiği çiçeğin desenini ojeyle tırnağına çizmesi de dikkatlerden kaçmadı.
4
UNICEF'in ve Bloom'un sayfasında yer verilen mesajda "Dünyaya hoş geldin Daisy Dove Bloom. İyi niyet elçilerimiz Orlando Bloom ve Katy Perry'nin kızlarını tanıştırmaktan onur duyarız" denildi.

5
Paylaşımda çiftin kızları Daisy Dove'un (Papatya Güvercin) güvenli ve sağlıklı bir biçimde dünyaya gelmesinden memnuniyet duyduklarını belirttiklerinin de altı çizildi.
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 27.08.2020 12:15

Son Dakika Adı, tırnağına çizdiği desende saklı! Katy Perry ve Orlando Bloom'un bebekleri dünyaya geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor Kendisine tecavüz etmeye kalkan eski sevgilisinin cinsel organını ısırıp kopardı Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu Stüdyoda zarfı yakıp yangın tüpüyle söndürdüler! İşte 2020 Emmy Ödülleri töreninden ilginç kareler Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı