Adım adım vahşet! Elektrik verilerek öldürülüp derileri yüzülüyor - Son Dakika

Adım adım vahşet! Elektrik verilerek öldürülüp derileri yüzülüyor

15.03.2021 16:05

Çin'de bir kürk çiftliğinde hayvanlar, küçük kümeslerde tutuluyor. Diğer hayvanların gözleri önünde elektrik verilip öldürüldükten sonra derileri yüzülüyor.

1
Hayvan hakları aktivistlerinin ziyaret ettiği çiftliklerde, genel olarak, kurt, tilki ve vizonların küçük kafeslerde tutulduğu görüldü.

2
Havyan hakları aktivistleri, çiftlik çalışanlarının hayvan yetiştirme kurallarını göz ardı ettiklerini ve hayvanlara işkence etmede tereddüt etmediklerini söyledi.
3
Bir çiftlik çalışanı yaptığı açıklamada, hayvanları öldürüp derilerini yüzdükten sonra etlerini yakınlarda bulunan restoranlara sattıklarını söyledi.
4
Hayvanlara yapılan işkence ve kötü yaşam şartlarının ortaya çıkaran insan hakları aktivistleri başta Birleşik Krallık olmak üzere Çin'den kürk ithal eden ülkelere kürk alımını durdurmaları çağrısında bulundu.
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Adım adım vahşet! Elektrik verilerek öldürülüp derileri yüzülüyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (24)
  • oki: Nasıl Bir Merhametsizlik tir bu nasıl bir vicdannsızlıktır bu Zalimler sanmasın yaptıkları yanına kalıcak diye herşeyin bir sonu var hesap var bunun yapan zalim topluluğu hepiniz Hesap vereceksiniz Alemlerin Rabbi OLan YÜCE ALLAH CC YE Cevap Yaz 11 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi Adriana Lima'dan gizemli paylaşım! Yeni aşka yelken açtığını böyle duyurdu Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda