Adına yenilenme diyor! Dilini ikiye ayırdı, gözüne dövme yaptırdı, dudağına delik açtı - Son Dakika

Adına yenilenme diyor! Dilini ikiye ayırdı, gözüne dövme yaptırdı, dudağına delik açtı

16.10.2020 09:16

İtalya'nın Aprilia şehrinde vücudunu değiştirme takıntısı olan 27 yaşındaki Nicolò Saverino, vücudunun tamamını dövme yaptırdı. 18 yıldır takıntısı olan Saverino, dilini ikiye ayırdı. Alt dudağında büyük bir delik açtı.

1
Vücudundan memnun olmayan 27 yaşındaki Nicolò Saverino, bedenine öyle şeyler yapıyor ki, görenler dehşete düşüyor. Vücudunu neredeyse süzgece çeviren Nicolò bunun adına "yenilenme isteği" diyor.
2
Yüzünde toplam 13 piercing bulunan Saverino, kulaklarından bir kaç parça kesip bazen bakmak için parçaları kavanozda saklıyor.
3
4
Aynaya bakınca kendini görmek istediğini Saverino, başkalarına benzemek ve birilerinin idolü olmak için bunu yapmadığını, sadece orijinal kalmak için yaptığını söyledi.

5
Görüntüsü nedeniyle çok kişiden hakarete varacak eleştiriler aldığını söyleyen Saverino, çoğu kişinin özgüveninden dolayı kendisinde övgüler yağdırdığını söyledi.
6
Saverino, son olarak insanlara kendilerine güvenmeleri ve oldukları gibi davranmaları konusunda ilham verdiğini umduğunu söyledi.
7
8

Son Dakika Adına yenilenme diyor! Dilini ikiye ayırdı, gözüne dövme yaptırdı, dudağına delik açtı - Son Dakika

YORUMLAR (47)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı