Ünü tüm Türkiye'ye yayıldı! Su akan tünelde şifa bulmak için iki büklüm oluyorlar - Son Dakika

Ünü tüm Türkiye'ye yayıldı! Su akan tünelde şifa bulmak için iki büklüm oluyorlar

12.07.2020 11:31

Bursa'da bulunan ve içinden su akan tünelden geçenlerin şifa bulduğuna inanılıyor. Tünelin şifa dağıttığını duyan hastalar bu tünelden geçmek için buraya akın ediyor.

1
Orhaneli ilçesinde bulunan 20 metre uzunluğundaki tünelin içinden su akıyor. Yüzyıllardır bu tünelden 5 ve 7 defa geçenlerin psikolojik rahatsızlıklarından kurtulduğu ve çocuğu olmayanların çocuk sahibi olduğuna inanılıyor.

2
Bu tünelin ünü ise tüm Türkiye'ye yayılmış durumda. Tünelin şifa dağıttığını duyan hastalar bu tünelden geçmek için buraya akın ediyor. Özellikle hafta sonları doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bölge çok sayıda vatandaşı ağırlıyor.
3
İçi su dolu tünelden geçen Ali Kabran, "Buraya özellikle hafta sonları çok sayıda insan geliyor. Hafta sonları o kadar çok insan geliyor ki yürüyecek yer bulmakta zorluk çekiyorlar.
4
"Psikolojik rahatsızlığı olanlar ve çocuğu olmayanlar buradaki tünele gelip 5 veya 7 defa geçiyorlar. Bu tünelden geçince şifa bulunduğuna inanılıyor. Türkiye'nin her yerinden geliyorlar" dedi.
5
Şifa bulmak isteyenler bu tünelden ancak eğilerek geçebiliyor.
6
7

Son Dakika Ünü tüm Türkiye'ye yayıldı! Su akan tünelde şifa bulmak için iki büklüm oluyorlar - Son Dakika


YORUMLAR (21)
  • DERSIMLI: Sevgili toplum bizdede bu cehalet yuvalari var yok duzgun baba yok munzur baba ALLAH cumlesine Lanet eylesin hepsi SIRK Yuvasidir hepsi Batil pisliktir. ALLAH deyin KURAN deyin ISLAM deyin ALLAHtan baskasina el acmayin medet ummayin. Cevap Yaz 8 1 Yayından Kaldır
  • Vatandas: ALLAH var dedim KURAN var dedim bu cehalete uymayin uydurmayin dedim benim yorumumu vermedin editor neden.! Bu cehaletide senin iki gundur yaptigin bu SIRK haberide ALLAH Goruyor bbiliyorsun degilmi.! Cevap Yaz 9 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement