Adını Feriha Koydum'un Cansu'sunun inanılmaz değişimi! Tam 16 kilo verdi - Son Dakika

Adını Feriha Koydum'un Cansu'sunun inanılmaz değişimi! Tam 16 kilo verdi

07.06.2020 10:12

Adını Feriha Koydum'da Cansu karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Sedef Şahin şu günlerde inanılmaz değişimi ile gündemde. Hamile olan ünlü model Gigi Hadid'e benzetilen Şahin "Dizide şimdiki halimden 16 kilo fazlayım" açıklamasını yaptı. Ayrıca ünlü oyuncun estetik yaptırdığı da iddia edildi.

1
Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu karakteriyle hayatımıza giren başarılı oyuncu Sedef Şahin, mükemmel değişimi ve verdiği kilolarla sosyal medyanın gündeminde.
2
Son olarak Diriliş Ertuğrul'da Maria karakteriyle dikkat çeken Sedef Şahin'in son hali görenleri şaşırttı.
3
Adeta evrim geçiren oyuncu için "Adını estetik koydum" yorumları da yapıldı. 1992 doğumlu olan genç oyuncu yıllar içinde adeta güzelliğine güzellik kattı.
4
Şahin son olarak 6 aylık hamile olan Gigi Hadid'in yüzünün kendisiyle benzetilmesiyle gündeme gelmişti. Şahin,bu konu hakkında ise "Feriha'da çoğunlukla ben de makyajsızım ve bu halimden 16 kilo daha fazlayım."
5
"Sadece böyle bir açıklama yapmak istedim. İnsan insana benzer ne diyeyim şimdi. Kendi vatandaşınızı gömüyorsanız ayıp edersiniz yalnız" demişti.
6
Salgından dolayı karantinada olan güzel oyuncu sosyal medya üzerinden tatil özlemini geçmiş yıllarda çekilmiş bikini fotoğraflarını paylaşarak dile getiriyor.
7
İşte genç oyuncunun dünden bugüne inanılmaz değişimi;
8
9
10
11
12

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Adını Feriha Koydum'un Cansu'sunun inanılmaz değişimi! Tam 16 kilo verdi - Son Dakika


Advertisement