Son Dakika Haberleri: Adnan Oktar'ın Lüks Yaşamı!

Adnan Oktar'ın Lüks Yaşamı!

6 ay önce

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar'ı gözaltına aldı.

1
İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar'ı dün sabah saatlerinde gözaltına aldı. Adnan Oktar'ın mal varlıklarına el konurken şirketlerine kayyım atandı. Çengelköy'deki evi ve lüks araçları Oktar'ın sürdüğü lüks hayatı göz önüne serdi.
2
Yaşları 11 ile 40 arasında değişen 70 kişinin şikayeti sonucu başlatılan operasyonda Adnan Oktar gözaltına alındı. Adnan Oktar'ın evinden birçok tarihi eser çıkarken garajdaki çoğu lüks 18 araca el konuldu.
3
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin arama yaptığı Adnan Oktar'a ait Vaniköy sırtlarındaki lüks villa havadan görüntülendi.
4
Saray yavrusu gibi olan ev, Kandilli'de 180 derece Boğaz manzaralı ve 30 dönüm orman arazisine kurulmuş. Çardak dışında, balkonlu, merdivenli ahşap verandalar mevcut.
5
Adnan Oktar'ın camekanlı villası 2 katlı... Villanın arkasında ise arazi uzanıyor.
6
Birisi büyük 2 yapay göl, atların koşturulduğu bir alan, yüzme havuzu, heykeller, fıskiyeler, büyüklü küçüklü çardaklar, işlemeli koltuklar ve sera yer alıyor.
7
Adnan Oktar'ın Kandilli sırtlarındaki yaklaşık 30 dönümlük ormanlık arazi üzerine kurulu evine ulaşabilmek için, 750 metrelik özel bir yoldan geçiliyor.
8
Oktar'ın garajında bulunan çoğu lüks 16 aracına da el konuldu.
9
Adnan Oktar'ın evlerinde 'kedicik' diye hitap ettiği kadınlar lüks yaşamlarını sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla gözler önüne seriyordu.
10
Adnan Oktar'ın Silivri Fenerköy'deki Pembeköşk adlı çiftliği 40 dönümlük bir arazi üzerine kuruluydu. Çiftliğe, üzeri işlemeli ahşap bir kapıdan giriliyordu. Kapının üzerinde güvenlik kameraları vardı.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cesur Model, Derin Göğüs Dekoltesiyle Aralık Ayını Unutturdu! Bulunduğunda 15 Kiloydu! Öz Baba ve Üvey Anne Çocuğunu Dolaba Kitleyip, Aç Bıraktı Özel Harekat Polislerinin Gerçek Mermi Kullandığı Olay Tatbikattan Kareler! Market Alışverişi Yapmadan Önce Mutlaka Bilinmesi Gereken Küçük Ama Etkisi Büyük Öneriler Gülperi Dizisinde Kadir'in Kızı Rolündeki Artemis Bakın Kim Çıktı