Afganistan'da görev yapmış ABD'li kadın asker cesur paylaşımlarıyla fenomen oldu - Son Dakika

Afganistan'da görev yapmış ABD'li kadın asker cesur paylaşımlarıyla fenomen oldu

15.01.2020 17:51

Afganistan'da görev yapmış olan 29 yaşındaki eski ABD kadın asker Caroline Elizabeth Page, Instagram'da paylaştığı cesur fotoğraflarla kısa sürede influencer oldu.

1
29 yaşındaki eski deniz piyade, Afganistan'da görev yapmış olan 29 yaşındaki eski ABD kadın asker Caroline Elizabeth Page, kısa sürede instagram'da paylaştığı fotoğraflar sayesinde influencer oldu.

2
Genç kadın yaptığı paylaşımlarla büyük para kazanan Caroline, son zamanlarda lüks bir hayat yaşıyor.
3
Askeri geçmişi olduğunu öğrenen herkesin şaşırdığını söyleyen Caroline, 2010 yılında Afganistan'a yollandığını, kadınların görev almadığı çatışma birliklerine gönderildiğini söyledi.
4
Caroline, görev yaptığı ünitede 160 kişi arasında tek kadın olmaktan gurur duyduğunu, bu pozisyonda kalarak kadınlara karşı oluşan ön yargıyı kırdığını söyledi.
5
Caroline, her ne kadar şuan Instagram fenomeni olsa ve farklı bir yaşam sürse de geçmişte yaşadığı askeri anılarını canlı tuttuğunu söyledi.
6
Çoğu insan için Afganistan gibi bir yerde görev yapmanın korkunç olduğunu ama kendisinin hayatının en güzel tecrübesi olduğunu söyledi.
7
Caroline, askerlik mesleğini çok sevmesine rağmen ruhen ve fiziken tükendiğini ve yorulduğunu hissettiği için ordudan ayrılmaya karar verdiğini söyledi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Afganistan'da görev yapmış ABD'li kadın asker cesur paylaşımlarıyla fenomen oldu - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti