Afganistan'ın tek cinsel içerikli film yıldızı itiraf etti: Hakkımda her şeyi biliyorlar - Son Dakika

Afganistan'ın tek cinsel içerikli film yıldızı itiraf etti: Hakkımda her şeyi biliyorlar

21.01.2022 13:48

"Afganistan'ın tek cinsel içerik yıldızı" Yasmeena Ali, ülkesinde sektörün nasıl algılandığına dair sorulara cevap verdi. Şu anda Taliban'la yönetilen ülkede üyelerin hakkında her bilgiye sahip olduğunu iddia etti. Ali, "Belki de beni izleyen Talibanlar vardır, kim bilir?" diye konuştu.

1
Yasmeena Ali, 1990'larda Taliban Kabil'i fethederken küçük bir kız çocuğuydu. O yıllarda erkeklere ve kadınlara yönelik olarak gösterilen şiddete birebir tanık oldu. Ülkesinden ayrılarak eğitim almak için İngiltere'ye taşınan Yasmeena, Afganistan'ın tek yetişkin film yıldızı olarak ünlenerek popüler oldu.

2
I Hate Porn podcast'inde sunucu Tommy McDonald'ın sorularını cevaplayan Yasmeena, açıklamalarıyla dikkatleri bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.
3
Yetişkin film yıldızı olarak çalışmasının eleştirildiğini ifade eden Yasmeena, "Çoğunlukla içeriğimden nefret ediyorlar.
4
"Çünkü Afganistan'ın cinsel içerikli filmlerle tanınmasını istemiyorlar. Vücudumu göstermeye nasıl cüret edebilirim? Vücuduma ve ona yapılabilecek her şeye sahip olduklarını düşünüyorlar."
5
"Bunu göstermeye hakkım yok ve bunu yaparsam gerçek bir Afgan olamam. Numara yapıyorsun, gizli bir görevde olan Yahudi ajanısın gibi mesajlar alıyorum" diye konuştu.

6
Kendisine ait bir müstehcen sayfa açan Yasmeena, "Beni duyduklarına eminim. Ben bir Afgan'ım ve bunu asla inkar etmiyorum. Belki de beni izleyen Talibanlar vardır, kim bilir?" diye konuştu.
7

YORUMLAR
500

Son Dakika Afganistan'ın tek cinsel içerikli film yıldızı itiraf etti: Hakkımda her şeyi biliyorlar - Son Dakika


Advertisement