Son Dakika Haberleri: Afrodizyak Etkisi Yapan Besinler

Afrodizyak Etkisi Yapan Besinler

6 yıl önce

Afrodizyak etkili yiyecekler.

1
Kırmızı bir içecek olarak nar suyu: Nar yoğun antioksidan içeriyor. Bu sayede metabolizmanızı antikanserojen olarak temizliyor.
2
Ayrıca potasyum açısından zengin olması sayesinde dolaşımı dengeleyip, ödemi azaltıp, kalbi koruyor. Aynı zamanda Nar Suyu güçlü bir afrodizyak.
3
Muz: Potasyum deposu sayılan muz tansiyonunuzu dengeliyor ve kalp damarlarını koruyor. Ayrıca yüksek derecede afrodizyaktır.
4
Badem: Omega – 3 yağ asidi açısından zengin olduğu için kalpo koruyucu özelliği vardır. Cildimizi besleyen badem aynı zamanda doğal bir afrodizyak sayılır.
5
Çikolata: Kafein içeren çikolata kontrollü tüketilirse hayatımıza renk ve hareket katar. Ufak dozda sevgiliniz ve size enerji verecek olan çikolatanın özellikle bitter hali afrodizyak sayılır.
6
Taze nane yaprağı: Nanenin antiseptik özelliği vardır. Aynı zamanda midenizin sindirimi ve gastrit için de pozitif etki eder. Yine çikolata gibi afrodizyak içerir.
7
Bal: Balın içinde şeker, mineral tuzlar, vitaminler, organik asitler, elzem yağ asitleri bulunur. Balda yağ ve protein çok az olmasına karşın geniş spektrumlu yağ asitleri ve aminoasitler kendine münhasır tadını oluşturmakla birlikte besin değerini ve gücünü arttırır.Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor