Ağızları açık bırakan olay! Yıllardır aradığı ablası kapı komşusu çıktı - Son Dakika

Ağızları açık bırakan olay! Yıllardır aradığı ablası kapı komşusu çıktı

14.10.2019 15:36

ABD'nin Wisconsin eyaletinde, yıllardır birbirlerini arayan iki kız kardeş kapı komşusu çıktı.

1
Henüz bebekken ağabeyiyle birlikte evlat edinilen 31 yaşındaki Hillary Harris, Wisconsin eyaletinin Elm Wood kasabasında büyüdü. 2005'te üniversite okumak için Eau Claire kasabasına yerleşti. Üç yıl sonra kocasıyla tanıştı. 2011'de ise şimdi yaşadıkları evi satın aldılar.

2
2012'de evlat edinme kurumuna gidip biyolojik anne ve babasının adlarını buldu. Daha sonra babası Wayne Clouse'un 2010'da öldüğünü öğrendi. Babasının ölümüyle ilgili bir yerel gazetede çıkan yazıda, Clous'un başka bir kadınla ilişkisinden iki ablası olduğunu öğrenince kardeşlerini aramaya koyuldu.

3
Google ve Facebook'ta binlerce kişi arasından yaptığı aramadan sonuç alamadı. Geçen yıl, aynı garaj yolunu paylaştıkları yan eve bir çift taşındı. Kamyondan indirilen çatı kaplamalarının üzerinde "Dawn Johnson" yazıyordu.

4
Kocasının ısrarıyla babasının adını sormak için komşusunun kapısını çaldı. Karşısına kendisi gibi kıvırcık saçlı, büyük elli bir kadın çıktı. Ama sorusunu soramadan geri döndü. Aynı gece, yine kocasının ısrarıyla ablasına cep telefonu mesajı gönderdi, babasının adını sordu.

5
Hillary Harris, daha sonra diğer ablası Renee Dierick'i de buldu. Harris, "Kader işte. Yüz binlerce evin arasından garaj yolları ortak evleri bulduk. Şimdi tüm sorulara yanıt bulduk" dedi.
6
Dawn Johnson ise "Sonunda birbirimizi bulduk. Günümüzde komşularımızı bile tanımıyoruz. Ama artık onlara dikkatli bakın. Belki de kardeşiniz çıkarlar" diye konuştu.

Son Dakika Ağızları açık bırakan olay! Yıllardır aradığı ablası kapı komşusu çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden