AHMET ÇAKIR Resimleri

Ahmet Çakır Resimleri

 • 16 Mayıs 2015 16:54 Tarihi Kentler Birliği Heyeti, Başkan Çakır'ı Ziyaret Etti Tarihi Kentler Birliği Heyeti, Başkan Çakır'ı Ziyaret Etti Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ‘Tarihi Kentler Birliği Malatya Buluşması’ programı için Malatya’ya gelen Tarihi Kentler Birliği Başkanı ve üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret ettiler.
 • 13 Mayıs 2015 17:05 Büyükşehir Meclisi Toplandı Büyükşehir Meclisi Toplandı Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı olağan toplantısını bugün Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın başkanlığında gerçekleştirdi.
 • 04 Mayıs 2015 12:53 4 İlçede Taş Ocağı ve Asfalt Tesisi Hizmete Girdi 4 İlçede Taş Ocağı ve Asfalt Tesisi Hizmete Girdi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya genelinde kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmetler üretmek amacıyla çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirterek, 13 ilçenin altyapı ve yol sorunlarını çözecek, yeni tesisleri bir bir faaliyete geçirdiklerini söyledi.
 • 02 Nisan 2015 17:10 Büyükelçiler Malatya'yı Çok Sevdi Büyükelçiler Malatya'yı Çok Sevdi 9. Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı açılış töreni için Malatya’ya gelen birçok büyük elçi, müsteşar ve maslahatgüzar, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret ettiler.
 • 27 Mart 2015 16:02 Yenilenen Tesis, Saatte 20 Ton Emisyon Üretecek Yenilenen Tesis, Saatte 20 Ton Emisyon Üretecek Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığına bağlı Tesisler ve Makine Şube Müdürlüğü tarafından yenilenerek kapasitesi artırılan emisyon tesisinde incelemelerde bulunarak, tesis hakkında açıklamalarda bulundu.
 • 10 Mart 2015 15:53 Türkiye'de İlk Defa Malatya'da Türkiye'de İlk Defa Malatya'da Trambüs projesinin Türkiye genelinde ilk ve örnek bir proje olduğunu kaydeden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 11 Mart itibariyle trambüslerin yolcu taşımaya başlayacağını söyledi.
 • 09 Şubat 2015 18:11 Çalık: Çalık: "Pütürge Diyarbakır Bağlantı Yolu Açılacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve partili yöneticilerle birlikte Pütürge ilçesinde çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulundu.
 • 27 Ocak 2015 12:54 Yabancı Öğrenciler Malatya'ya Hayran Kaldılar Yabancı Öğrenciler Malatya'ya Hayran Kaldılar Avrupa’nın Sesi Gençlik Değişim Projesi kapsamında Polonya, Estonya, Romanya, Bulgaristan’dan Malatya’ya gelen öğrenciler, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.
 • 27 Aralık 2014 12:24 100'üncü Yaşını Diyaliz Servisinde Kutladı 100'üncü Yaşını Diyaliz Servisinde Kutladı Balıkesirli Ahmet Çakır, 100'üncü yaşını Balıkesir Devlet Hastanesi Diyaliz Servisi'nde kutladı.
 • 21 Ekim 2014 18:23 Çakır'dan Arapgir'de İncelemelerde Bulundu Çakır'dan Arapgir'de İncelemelerde Bulundu Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Arapgir Belediyesi’ne bağlı Sipahiuşağı, Konducak, Çakırsu, Bostancık, Bağazlı ve Günyüzü mahalleleri grup yolunda Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 • 16 Ağustos 2014 15:44 Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır'dan Hekimhan'a İnceleme Gezisi Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır'dan Hekimhan'a İnceleme Gezisi İlçe gezilerini sürdüren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde Büyükşehir Genel Sekreteri Arif Emecen, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı İrfan Kaya ve bazı daire başkanlarıyla birlikte Hekimhan’ı ziyaret etti.
 • 30 Nisan 2014 16:21 Tecde-Yeşilyurt Yolu Prestij Bulvara Dönüşüyor Tecde-Yeşilyurt Yolu Prestij Bulvara Dönüşüyor Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile bazı daire başkanı, daire müdürleri ve Tecde Mahallesi Muhtarı Ali Yiğit’le birlikte çalışmaları devam eden Tecde-Yeşilyurt yolunda incelemelerde bulundu.
 • 17 Nisan 2014 08:33 Esnaf Kuruluşu Yöneticilerinden Çakır'a Toplu Ziyaret Esnaf Kuruluşu Yöneticilerinden Çakır'a Toplu Ziyaret Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, oda başkanları, oda yönetim ve denetim kurulu üyeleri toplu halde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret ederek, yeni dönem görevinde başarılar dilediler.
 • 08 Mart 2014 11:45 Çakır, Esnaf Ziyaretinde Bulundu Çakır, Esnaf Ziyaretinde Bulundu Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Malatya'nın her noktasında önemli çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, büyükşehirle birlikte çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi.
 • 20 Ocak 2014 18:26 AK Parti'nin İl İl Belediye Başkan Adayları Belli Oldu AK Parti'nin İl İl Belediye Başkan Adayları Belli Oldu 30 Mart seçimlerine az bir zaman kala AK Parti'nin il bazında bütün adayları belli oldu.
 • 14 Aralık 2013 21:01 AK Parti ve CHP'nin İl İl Belediye Başkan Adayları AK Parti ve CHP'nin İl İl Belediye Başkan Adayları 31 Mart seçimleri yakşırken, yarış içinde olan partilerden AK Parti ve CHP'nin adayları belli oldu.
 • 30 Kasım 2013 17:15 Ahmet Çakır'ı Karşılamada İzdiham Yaşandı Ahmet Çakır'ı Karşılamada İzdiham Yaşandı Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı Ankara dönüşünde tebrik etmek isteyen vatandaşlar izdihama neden oldu.
  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart 2014 yerel seçimleriyle birlikte büyükşehir statüsü kazanacak Malatya için belediye başkan...
 • 03 Kasım 2013 15:01 Belediye Başkanı Çakır İlçe Gezilerini Sürdürüyor Belediye Başkanı Çakır İlçe Gezilerini Sürdürüyor Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, "Kim ne derse desin bu dönem Malatya'mız hizmetle buluştu."
 • 17 Eylül 2013 11:22 Milletvekili Çalık'dan Ziyaretler Milletvekili Çalık'dan Ziyaretler AK Parti Malatya Milletvekili Özur Çalık, Hekimhan ilçesine bağlı Başkanık Köyü, Dikili Köyü ve Yamadağı Çimen Yaylasını partililerle gezerken, Malatya merkezde ise Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile birlikte El Emeği Göz Nuru Çarşısı'nı birlikte...
 • 03 Eylül 2013 14:31 Malatya'da Ticaret Alanları Yeniden Düzenleniyor Malatya'da Ticaret Alanları Yeniden Düzenleniyor Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, "Şehrimizde 100 yıllık değeri olan çarşısını, var olan değerlerini aslını bozmadan, geleceğe taşıyacak güzel onarımları yaptık."
 • 21 Haziran 2013 16:04 Belediye Başkanı Çakır, Esenlik Şirketi Çalışanları ile Piknik Yaptı Belediye Başkanı Çakır, Esenlik Şirketi Çalışanları ile Piknik Yaptı Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Belediyesi'nin Esenlik Şirketi'nin çalışanlarına yönelik düzenlenen pikniğe katıldı.
 • 27 Mayıs 2013 18:57 En Başarılı Belediye Başkanları En Başarılı Belediye Başkanları ORC'nin en başarılı belediye başkanları anketi
 • 09 Mayıs 2013 19:23 Spor Toto 2. Lig Spor Toto 2. Lig Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'da Play-Off oynamaya hak kazanan Yeni Malatyaspor'u antrenmanını ziyaret ederek baklava ikram eden Vali Vasip Şahin ve Belediye Başkanı Ahmet Çakır, takıma destek verdi.