Ahu Tuğba Taburcu Oldu - Son Dakika

Ahu Tuğba Taburcu Oldu

13.09.2013 09:08

Ciğerlerinden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Türk Sineması'nın efsane oyuncularından Ahu Tuğba'dan müjdeli haber geldi.

1
Geçtiğimiz hafta akciğerlerinden rahatsızlanarak İzmir´de hastaneye kaldırılan Ahu Tuğba taburcu oldu.
2
Yapılan kontroller ve tedavi sonucunda akciğerlerinde ve tüm vücudunda kansere rastlanmadığını söyleyen Tuğba, "Vücudumda komple tarama yapıldı. Allaha şükür ciğerlerim temiz çıktı. Bir süre Bodrum´da deniz kenarında dinlenip, oksijenin yoğun olduğu yerlerde tedavime devam edeceğim" dedi.
3
Sıkıntılı süreçte, kendisine akciğerini vermek isteyen sevenlerinin de olduğunu söyleyen Tuğba, 'Seda Sayan, Nazan Şoray aradı, hayranlarım hastaneye hücum ettiğini söyledi.
4
Dr. Murat Karamustafaoğlu, akciğer nakline gerek olmadığını söyledi. Ünlü sanatçı: "Yaşadığım hastalık büyük travmalardan kaynaklanmış. Bundan böyle daha stressiz ortamlarda bulunup, negatif insanlardan kaçacağım." dedi.
5
Ekmek verdiğim insanlar aramadı ama vefalı dostlarım da unutmadı diyen Ahu Tuğba, hassasiyeti ve güzel dileklerinden dolayı İbrahim Tatlıses´e de teşekkür etti. Ahu Tuğba son olarak "Ben ölümden korkmuyorum, yalnızca Allah´tan korkarım. Allah'ın dediği olur" diyerek sevinçli haberden dolayı mutlu olduğunu söyledi

Son Dakika Ahu Tuğba Taburcu Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement