AIDS Olduğunu En Yakın Arkadaşından Öğrenen 12 Kişi ve Yüz İfadeleri - Son Dakika

AIDS Olduğunu En Yakın Arkadaşından Öğrenen 12 Kişi ve Yüz İfadeleri

4 yıl önce

1
Ölümcül bir hastalığa yakalandığını söylediğiniz an sevdiklerinizin ne tepki vereceğini hiç düşünmüş müydünüz? Fotoğraf sanatçısı Adrain Chesser, kendisine AIDS teşhisi konduğunu öğrendiği zaman en zor kısmın ailesine ve arkadaşlarına kötü haberi vermek olduğunu biliyordu. Chesser, tüm sevdiklerini tek tek davet ederek, hastalığını söyledi ve onları ilk şok ifadeleriyle fotoğraflamayı başardı.

2
"I Have Something to Tell You" (Sana söylemem gereken birşey var) ismini verdiği projesiyle dikkatleri üzerine çeken Chesser, koleksiyondaki her bir görüntünün samimi tepkilerden oluştuğunu ve bu sebeple çok kıymetli olduğunu söylüyor.

3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 20.12.2016 02:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri