AIDS Olduğunu En Yakın Arkadaşından Öğrenen 12 Kişi ve Yüz İfadeleri - Son Dakika

AIDS Olduğunu En Yakın Arkadaşından Öğrenen 12 Kişi ve Yüz İfadeleri

20.12.2016 14:41

1
Ölümcül bir hastalığa yakalandığını söylediğiniz an sevdiklerinizin ne tepki vereceğini hiç düşünmüş müydünüz? Fotoğraf sanatçısı Adrain Chesser, kendisine AIDS teşhisi konduğunu öğrendiği zaman en zor kısmın ailesine ve arkadaşlarına kötü haberi vermek olduğunu biliyordu. Chesser, tüm sevdiklerini tek tek davet ederek, hastalığını söyledi ve onları ilk şok ifadeleriyle fotoğraflamayı başardı.

2
"I Have Something to Tell You" (Sana söylemem gereken birşey var) ismini verdiği projesiyle dikkatleri üzerine çeken Chesser, koleksiyondaki her bir görüntünün samimi tepkilerden oluştuğunu ve bu sebeple çok kıymetli olduğunu söylüyor.

3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika AIDS Olduğunu En Yakın Arkadaşından Öğrenen 12 Kişi ve Yüz İfadeleri - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor
12:47