Son Dakika Haberleri: Aile Fotoğrafı Çektirmek İstediler, Sonucu Görünce Şoka Girdiler

Aile Fotoğrafı Çektirmek İstediler, Sonucu Görünce Şoka Girdiler

2 yıl önce

İngiltere'de yaşayan 5 kişilik bir aile profesyonel bir fotoğrafçıya giderek evlerinin duvarına asmak için hatıra fotoğrafı çektirmek istedi. Fakat işler umdukları gibi gitmedi...

1

Her aile güzel bir hatıra fotoğrafı çektirmek ve evinin duvarına asmak ister. İngiltere'de yaşayan bir aile de bu amaçla yola çıktı. Fakat işler umduklarından biraz farklı ilerledi. Profesyonel bir fotoğrafçıya giderek fotoğraf çektirmek isteyen aile dükkandan mutlu mesut ayrıldığında başlarına geleceklerden habersizdi.2
Fotoğrafçı çektiği fotoğraflardaki gölgeleri yok etmek isterken aile üyelerinin yüzlerini korkunç bir hale soktu ve kısıtlı zamanı olduğu için fotoğrafları bu haliyle sundu. Neyse ki ailenin mizah anlayışı da fotoğrafçınınkiyle benzerlik gösterdi ve aile bu fotoğrafları arkadaşlarıyla ve akrabalarıyla paylaşmak istedi.

3
Üstelik her bir fotoğraf için yüklü para ödemeyi de kabul ettiler. Fotoğraflar şu anda sosyal medyada 300.000'den fazla paylaşım aldı ve dünya çağında hızla yayılmaya devam ediyor.

4
5
6Haber Yayın Tarihi: 16.01.2018 10:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!