Son Dakika Haberleri: Aile Fotoğrafı Çektirmek İstediler, Sonucu Görünce Şoka Girdiler

Aile Fotoğrafı Çektirmek İstediler, Sonucu Görünce Şoka Girdiler

7 ay önce

İngiltere'de yaşayan 5 kişilik bir aile profesyonel bir fotoğrafçıya giderek evlerinin duvarına asmak için hatıra fotoğrafı çektirmek istedi. Fakat işler umdukları gibi gitmedi...

1
Her aile güzel bir hatıra fotoğrafı çektirmek ve evinin duvarına asmak ister. İngiltere'de yaşayan bir aile de bu amaçla yola çıktı. Fakat işler umduklarından biraz farklı ilerledi. Profesyonel bir fotoğrafçıya giderek fotoğraf çektirmek isteyen aile dükkandan mutlu mesut ayrıldığında başlarına geleceklerden habersizdi.


2
Fotoğrafçı çektiği fotoğraflardaki gölgeleri yok etmek isterken aile üyelerinin yüzlerini korkunç bir hale soktu ve kısıtlı zamanı olduğu için fotoğrafları bu haliyle sundu. Neyse ki ailenin mizah anlayışı da fotoğrafçınınkiyle benzerlik gösterdi ve aile bu fotoğrafları arkadaşlarıyla ve akrabalarıyla paylaşmak istedi.
3
Üstelik her bir fotoğraf için yüklü para ödemeyi de kabul ettiler. Fotoğraflar şu anda sosyal medyada 300.000'den fazla paylaşım aldı ve dünya çağında hızla yayılmaya devam ediyor.
4
5
6Diğer Galeriler

20-26 Ağustos Burç Yorumları Petrol Kralının Araba Koleksiyonu Dudak Uçuklatıyor! Sabah Şekeri Olarak Tanıdığımız Melike Öcalan, Bodrum'da Ortaya Çıktı Türkiye'deki Bu Sokağın Ününü Duyanlar Buraya Akın Ediyor Kanalizasyona Kedi Sıkıştı Sanıp Yardıma Koştular, Yeni Doğmuş Bebek Çıktı!