Aile Fotoğrafı Çektirmek İstediler, Sonucu Görünce Şoka Girdiler - Son Dakika

Aile Fotoğrafı Çektirmek İstediler, Sonucu Görünce Şoka Girdiler

16.01.2018 10:39

İngiltere'de yaşayan 5 kişilik bir aile profesyonel bir fotoğrafçıya giderek evlerinin duvarına asmak için hatıra fotoğrafı çektirmek istedi. Fakat işler umdukları gibi gitmedi...

1

Her aile güzel bir hatıra fotoğrafı çektirmek ve evinin duvarına asmak ister. İngiltere'de yaşayan bir aile de bu amaçla yola çıktı. Fakat işler umduklarından biraz farklı ilerledi. Profesyonel bir fotoğrafçıya giderek fotoğraf çektirmek isteyen aile dükkandan mutlu mesut ayrıldığında başlarına geleceklerden habersizdi.

2
Fotoğrafçı çektiği fotoğraflardaki gölgeleri yok etmek isterken aile üyelerinin yüzlerini korkunç bir hale soktu ve kısıtlı zamanı olduğu için fotoğrafları bu haliyle sundu. Neyse ki ailenin mizah anlayışı da fotoğrafçınınkiyle benzerlik gösterdi ve aile bu fotoğrafları arkadaşlarıyla ve akrabalarıyla paylaşmak istedi.

3
Üstelik her bir fotoğraf için yüklü para ödemeyi de kabul ettiler. Fotoğraflar şu anda sosyal medyada 300.000'den fazla paylaşım aldı ve dünya çağında hızla yayılmaya devam ediyor.

4
5
6

Son Dakika Aile Fotoğrafı Çektirmek İstediler, Sonucu Görünce Şoka Girdiler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tek gecelik ilişki yaşadığı evli adamdan hamile kalan genç kadının hazin sonu! Yanarak can verdi Eksi 50 derece soğuk ve karanlıkta canlarına kıyıyorlardı! Yönetim çareyi futbolda buldu Hem dünyada hem Türkiye'de tek! Kendisi küçük ama işlevi büyük göl koruma altına alındı 14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu Yıldız isimlerin tek gündemi seçim! "Oy verdim" etiketiyle milyonlara çağrı yaptılar