Ailelere Anlatması En Zor 10 Meslek - Son Dakika

Ailelere Anlatması En Zor 10 Meslek

1
Gelişen teknoloji dünyasında yeni mesleklerin ortaya çıkmasıyla, aileler çocuklarının yaptıkları işleri anlamakta güçlük çekmeye başladı.

2
Business Insider'a göre profesyonel sosyal medya sitesi Linkedin'de 16 bin yetişkinle yapılan araştırma sonuçlar ailelerin üçte biri çocuklarının yaptığı işi anlamakta güçlük çektiğini ortaya koydu. İşte o 10 meslek...

3
Yatırım Bankacısı/ Ailelere anlatmanın yolu: Parası olanla paraya ihtiyacı olan insanları bir araya getirerek onların şirket, hisse vs. alım satımına yardımcı olmak.

4
Spor Takımı Menajerliği/ Ailelere anlatmanın yolu: Takımı kazanacağına inandırmak, oyun esnasında stratejiler geliştirmek ve oyuncularla teknik direktörü idare etmek.

5
Halkla İlişkiler Müdürlüğü/ Ailelere anlatmanın yolu: Müşterilerinizin verdiği röportajlarda iyi görünmesini sağlamak, medya ilişkilerini düzenlemek.

6
Radyo Yapımcısı/ Ailelere anlatmanın yolu: Bir radyo programını yönetmek, müziklerini, konuklarını seçerek yayın akışını hazırlamak.

7
Sosyolog/ Ailelere anlatmanın yolu: İnsanların inanç ve davranış biçimlerini onlarla anketler yaparak ve görüşmeler gerçekleştirerek ortaya çıkarmak.

8
Redaktör/ Ailelere anlatmanın yolu: Bir yazıdaki her türlü başlık, gramer hatası, yazım dili hatalarını düzeltmek, okunur hale getirmek.

9
Sosyal Medya Uzmanı/ Ailelere anlatmanın yolu: Facebook, twitter gibi sosyal medya mecralarında çalıştığınız şirketin halkla ilişkilerini düzenlemek, şirketin tanıtımını sağlamak.

10
Veri Bilimcisi/ Ailelere anlatmanın yolu: İşyerindeki bilgilerin doğru analiz edilerek yöneticilerin doğru kararlar vermelerine yardımcı olmak.

11
Aktüerlik/ Ailelere anlatmanın yolu: Bir şirketin gelecekte karşılaşabileceği finansal ve ekonomik riskleri değerlendirmek.

12
Kullanıcı Arayüzü Tasarımcısı/ Ailelere anlatmanın yolu: Bir internet sitesinin görüntüsünü tasarlamak.

Haber Yayın Tarihi: 05.11.2014 11:53

Son Dakika Ailelere Anlatması En Zor 10 Meslek - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor