Aileleri Yüzünden Tam 65 Yıl Sonra Evlenebildiler - Son Dakika

Aileleri Yüzünden Tam 65 Yıl Sonra Evlenebildiler

15.11.2016 09:56

1

86 yaşındaki Davy ile 82 yaşındaki Helen, aileleri yüzünden nişan attıktan tam 65 yıl sonra evlendi.

İngiliz çift, aileleri yüzünden nişan attıktan 65 yıl sonra dünya evine girdi. 86 yaşındaki Davy Moakes ile 82 yaşındaki Helen Andre üniversitede tanışıp aşık olduktan sonra 1951 yılında nişanlandı. Helen'ın ailesi kızlarının bir ressamla evlenmesini istemeyince ayrılan çift, başka kişilerle evlendi.

2
Eşleri öldükten sonra bu yıl tekrar karşılaşan Davy ve Helen birbirlerine olan aşkın hala devam ettiğini ve hiçbir şeyin değişmediğini farketti. Helen'ın gözleri görmediği için onunla ilgilenebileceğini düşünen Davy 65 yıl sonra yeniden evlenme teklifi etti.

3
65 yıl içinde Davy 2, Helen 3 evlilik yaptı. Ancak birbirilerine olan aşklarını hiçbir zaman kaybetmeyen çift Kıbrıs'ta evlendi.

4
5
6
7

Son Dakika Aileleri Yüzünden Tam 65 Yıl Sonra Evlenebildiler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı