Son Dakika Haberleri: Ailesi Karar Aldı! Cinsiyetini Kimseye Söylemiyorlar

Ailesi Karar Aldı! Cinsiyetini Kimseye Söylemiyorlar

5 gün önce

ABD'de yaşayan Kyl ve Brent Mayer çifti çocuklarının cinsiyetini soran kişilere kesinlikle cevap vermiyor. Çift, çocuklarını 'cinsiyetten muaf' bir ortamda yetiştiriyor...

1
Çocuklarının 4 yaşına geldiğinde kendi güdüleriyle cinsiyetini seçeceğini düşünen ABD'li çift, sosyal medya hesabından çocuklarını nasıl yetiştirdiklerini de paylaşıyor.
2
ABD'de yaşayan Kyl ve Brent Mayer çifti çocuklarının cinsiyetini kimseye söylemiyor.
3
Bu karar bebeğin ailesi tarafından bilinçli bir şekilde alındı. Sebebi ise çocuklarını 'cinsiyetten muaf' bir ortam içerisinde yetiştirmek istemeleri.
4
ABD'nin Utah kentinde yaşayan çift, kendi ailesi dışında çocuklarının cinsiyetinin başkaları tarafından bilinmesinin gereksiz olduğunu düşünüyor.
5
Brent Mayer, çocuğunun 4 yaşından sonra cinsiyetini kendi deneyimleri ve hisleri tarafından seçeceğine inandığını söyledi.
6
Raising Zoomer isimli bir blog yazan kadın, bu blogda çocuğunun yetiştirilme şeklini okuyucularıyla paylaşıyor.
7
Bebeğin annesi, "Çocuğun iki kolunun olması onun hakkında hiçbir şey ifade etmez... Bu onun sadece iki kolu olduğu anlamına gelir" sözleriyle cinsiyetin de benzer bir ifadesinin olduğunu iddia etti.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21Diğer Galeriler

Skandal Stilleriyle Coachella'ya Damga Vurdular Düğün Günü Gelinin Kıskançlığı Skandala Neden Oldu Ünlü Sunucudan İtiraf: Nişanlımla Her Gece En Az Bir Kez İlişkiye Giriyoruz Herkes İkiz Sanıyor Ama Gerçeği Öğrenenin Ağzı Açık Kalıyor