Son Dakika Haberleri: Ailesi Karar Aldı! Cinsiyetini Kimseye Söylemiyorlar

Ailesi Karar Aldı! Cinsiyetini Kimseye Söylemiyorlar

8 ay önce

ABD'de yaşayan Kyl ve Brent Mayer çifti çocuklarının cinsiyetini soran kişilere kesinlikle cevap vermiyor. Çift, çocuklarını 'cinsiyetten muaf' bir ortamda yetiştiriyor...

1
Çocuklarının 4 yaşına geldiğinde kendi güdüleriyle cinsiyetini seçeceğini düşünen ABD'li çift, sosyal medya hesabından çocuklarını nasıl yetiştirdiklerini de paylaşıyor.
2
ABD'de yaşayan Kyl ve Brent Mayer çifti çocuklarının cinsiyetini kimseye söylemiyor.
3
Bu karar bebeğin ailesi tarafından bilinçli bir şekilde alındı. Sebebi ise çocuklarını 'cinsiyetten muaf' bir ortam içerisinde yetiştirmek istemeleri.
4
ABD'nin Utah kentinde yaşayan çift, kendi ailesi dışında çocuklarının cinsiyetinin başkaları tarafından bilinmesinin gereksiz olduğunu düşünüyor.
5
Brent Mayer, çocuğunun 4 yaşından sonra cinsiyetini kendi deneyimleri ve hisleri tarafından seçeceğine inandığını söyledi.
6
Raising Zoomer isimli bir blog yazan kadın, bu blogda çocuğunun yetiştirilme şeklini okuyucularıyla paylaşıyor.
7
Bebeğin annesi, "Çocuğun iki kolunun olması onun hakkında hiçbir şey ifade etmez... Bu onun sadece iki kolu olduğu anlamına gelir" sözleriyle cinsiyetin de benzer bir ifadesinin olduğunu iddia etti.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

YORUMLAR


Diğer Galeriler

11 Eylül ve DEAŞ'ı Bilen Kahinden 2019 Kehanetleri! Bakın Neler Olacak iPhone'la Banyoya Giren Dövüş Sanatları Şampiyonu Feci Şekilde Can Verdi! Bu Ülkede Anneler, Düğün Gecesi Kızlarının Bekaretini Kaybetmelerini İzliyor Kameralar Önünde 'Arkadaşımın Aşkısın' Dedirten Ünlüler! Bu Şirketin Çalışanları Uyuyarak Ekstradan 3 Bin Lira Kazanıyor!