Son Dakika Haberleri: AK Parti Binasına Kum Torbalı Siper

AK Parti Binasına Kum Torbalı Siper

10 yıl önce

1
HAKKARİ'de bir ay önce PKK'lıların silahlı ve el bombalı saldırı düzenlediği AK Parti il binasının önüne kum torbalarıyla siper yapıldı. Bina önünde bekleyen polisler, siperlerin içinde 24 saat elleri tetikte nöbet tutuyor.
2
Hakkari'de Ak Parti binasına 1 ay önce PKK'lı 2 kişi tarafından silahlı ve bombalı saldırı düzenlenmiş, saldırıda ölen ya da yaralanan olmamıştı. Kayacan Caddesi'ndeki Hakkari Üniversitesi'ne ait 5 katlı binanın ikinci katında bulunan Ak Parti binasına yönelik saldırıda girişte bulunan polis kulübesi ile bazı işyerlerine kurşunlar isabet etmişti.
3
Saldırı sonrası polis güvenilik önlemlerini arttırırken, son olarak polis kulübesi önüne kum torbalarıyla siper yapıldı. Yapılan siperlerde polis elindeki uzun namlulu silahlarla 24 saat boyunca nöbet tutarken, karanlık çöktüğünde ise sivil ve resmi kıyafetli polisler bina etrafında devriye geziyor.
4
5
6Haber Yayın Tarihi: 25.08.2010 04:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!