AK Parti Bursa Kadın Kolları İftarda Buluştu - Son Dakika

AK Parti Bursa Kadın Kolları İftarda Buluştu

16.08.2012 11:46

1
Ak Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanlığı üyeleri, iftarda buluştu.
2
Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi (AKKM) Büyük Teras'ta gerçekleştirilen iftar programına Ak Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, eşi Aliye Yalçın, Ak Parti Bursa milletvekilleri Mustafa Öztürk, İsmet Su, Tülin Erkal Kara ve Önder Matlı ile milletvekili eşleri, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Kahveci, İl yöneticileri, Ak Parti ilçe kadın kolları başkanları, ilçe yöneticileri, mahalle temsilcileri, çok sayıda kadın kolları üyesi ve davetli katıldı.
3
İftara Bursalı kadınlar büyük ilgi gösterdi. Yemeğin verildiği salon rekor denilebilecek sayıda misafir tarafından dolduruldu. Okunan ilahiler eşliğinde oruçlarını açan davetliler, daha sonra İl Kadın Kolları üyeleri tarafından hazırlanan tiyatro gösterisi ile duygusal anlar yaşadı. İslam tarihinde önemli yeri olan kadınların anlatıldığı "Havva ve Kızları" adlı oyun, salonu dolduran davetlilerin büyük beğenisini kazandı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika AK Parti Bursa Kadın Kolları İftarda Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maradona'nın cenazesi ülkesinde çatışma çıkarttı! Ortalık bir anda karıştı Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşçilerin ilmek ilmek işlediği kırmızı küre ortaya çıktı Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti Kalpleri durma noktasına geldi! Survivor'da masaj yaptıracağını sanan ünlüler, ecel teri döktü Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi