AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları - Son Dakika

AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları

25.01.2014 22:58

Yaklaşan seçimler öncesinde AK Parti'de ilçe belediye başkan adayları büyük ölçüde belli oldu.

1
Büyükçekmece: Celal Babayiğit

2
Beylikdüzü: Yusuf Uzun

3
Beykoz: Yücel Çelikbilek

4
Eyüp: Remzi Aydın

5
Çekmeköy: Ahmet Poyraz

6
Adalar: Coşkun Özden

7
Maltepe: Prof. Dr. Edibe Sözen

8
Kadıköy: Hurşit Yıldırım

9
Pendik: Kenan Şahin

10
Kartal: Temurhan Yıldız

11
Üsküdar: Hilmi Türkmen

12
Tuzla: Şadi Yazıcı

13
Şile: Can Tabakoğlu

14
Sultanbeyli: Hüseyin Keskin

15
Ümraniye: Hasan Can

16
Ataşehir: Nimetullah Topu

17
Başakşehir: Mevlüt Uysal

18
Esenler: Tevfik Göksu

19
Bağcılar: Lokman Çağırıcı

20
Bahçelievler: Osman Develioğlu

21
Avcılar: Bayram Şenocak

22
Fatih: Mustafa Demir

23
Arnavutköy: Ahmet Haşim Baltacı

24
Sultangazi: Cahit Altunay

25
Beyoğlu: Ahmet Misbah Demircan

26
Şişli: Mukadder Başeğmez

27
Güngören: Şakir Yücel Karaman

28
Bayrampaşa: Atilla Aydıner

29
Kağıthane: Fazlı Kılıç

30
Bakırköy: Mehmet Emin Ertekin

31
Esenyurt: Necmi Kadıoğlu

32
Çatalca: Savaş Barutçu

33
Zeytinburnu: Murat Aydın

34
Sarıyer: Mahmut Sedat Özsoy

35
Beşiktaş: Zeynel Abidin Okul

36
Gaziosmanpaşa: Hasan Tahsin Usta

37
Küçükçekmece: Temel Karadeniz

38
Sancaktepe: İsmail Erdem

39
Silivri: Tahir Sert

40
İzmir/ Aliağa: İbrahim Ethem Yorulmaz

41
Balçova: Hasan Özcan

42
Bayındır: Mehmet Kertiş

43
Bayraklı: İsmail Sarı

44
Bergama: Hasan Şahin

45
Beydağ: Fevzi Kaya

46
Bornova: İlhan Kaya

47
Buca: Cemil Şeboy

48
Çeşme: Mustafa Cenger

49
Çiğli: Adnan Yılmaz

50
Dikili: Ahmet Dağdelen

51
Foça: Salih Emrullah Keleş

52
Gaziemir: Kerem Fahri Baykalmış

53
Karabağlar Necip Kalkan

54
Karaburun Hüseyin Altın

55
Kemalpaşa Arif Uğurlu

56
Ankara/ Altındağ: Veysel Tirkayi

57
Akyurt: Gültekin Ayantaş

58
Keçiören: Mustafa AK

59
Çamlıdere: Hazım Caner Can

60
Çubuk: Tuncay Acehan

61
Sincan: Mustafa Tuna

62
Kazan: Lokman Ertürk

63
Beypazarı: Tuncer Kaplan

64
Çankaya: Barış Aydın

65
Pursaklar: Selçuk Çetin

66
Gölbaşı: Fatih Duray

67
Mamak: Mesut Akgül

68
Şereflikoçhisar: Ferda Polat

69
Elmadağ: Gazi Şahin

70
Yenimahalle: Adem Ceylan

71
Polatlı: Yakup Çelik

72
Kızılcahamam: Muhittin Güney

73
Güdül: Havva Yıldırım

74
Evren: Abdülkadir Demirci

75
Bala: İbrahim Gürbüz

76
Ayaş: Bülent Taşan

77
Haymana: Hacı Aysu

78
Bursa/ Osmangazi: Mustafa Dündar

79
Yıldırım: İsmail Hakkı Edebali

80
Nilüfer: Mustafa Esgin

81
Harmancık: Mustafa Çetinkaya

82
Büyükorhan: Hasan Taş

83
Orhaneli: İrfan Tatlıoğlu

84
Karacabey: Ali Özkan

85
Keles: Metin Teke

86
Gürsu:Cüneyt Yıldız

87
İznik: Osman Sargın

88
Gemlik: Refik Yılmaz

89
Yenişehir: Süleyman Çelik

90
Mustafakemalpaşa: Sadi Kurtulan

91
Kestel: Yener Acar

92
İnegöl: Alinur Aktaş

93
Mudanya: Arif Bayrak

94
Orhangazi: Neşet Çağlayan

95
96
97
98
99

Son Dakika AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement